Детски компютър

  • 685
  • 8
  •   1
Отговори
Мамчета,имате ли вкъщи детски компютър?За ли сте?Искам да има за смятане,писане и игри разбирасе.Детето ми е на 4 год.Препоръчайте ми нещо

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Ако имаш предвид играчка детски компютър - имаме. Намерих такъв за 3 години, но е на английски, няма такъв на български. Нашият е за учене на букви, думи, цифри, музика, има и няколко игри. Има и за над 5 години, те са с повече функции но не съм гледала точно какви.

# 2
Да точно за заиграчка,но имало и на българки.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Да точно за заиграчка,но имало и на българки.

Аз като търсих навсякъде ми казваха, че няма на български. И реших, че е логично - те не се произвеждат в БГ, едва ли някой ще си играе да слага меню на различни езици ...най-вече на български ...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Виж тук:
http://www.vegatoys.com/?area=toys&category=15
аз мислех да купувам такъв за Коледа, но екрана е много малък и това не ми хареса. Но май все пак ще купя, защото в ДГ сега са на мода. Ако някой е виждал с по-нормални екрани, моля да сподели.

# 5
Абе има .Вмагазина за играчки в Харманли  имаше само с малък екран,на английски само с няколко игри вътре за 19 лв.За смятане,писане и игри на BG трябва да си го поръчам за около 80лв.За цената няма проблем ,но това че ще си го поръчам без да съм го видяла ме притеснява. Затова се обърнах към вас за съвет. newsm78

# 6
  • Мнения: 29
Провери в метро дали има от този на Лимекс.Той е на български ез..Има игри, математика, български и т.н.Даже и ти говори на български.Цената май беше около120лв.с ДДС.

# 7
  • Мнения: 189
Със сигурност има и на български . моят е на италиянски и английски абе не си харчи парите за много скъп модел аз го купих доста беше ама не струва

# 8
  • Мнения: 4 418
И ние имаме за над 5 г на английски,беше 130 лв,но сега сигурно са по-евтини.Много интересна играчка и полезна.За произношението и правописа на английски също помага,защото има такива програми.

Общи условия

Активация на акаунт