д-р Елиза Тюфекчиева от Майчин дом

  • 24 523
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Искам да ви попитам дали някой от вас е ходил при д-р Елиза Тюфекчиева от Майчин дом?Какви са впечатленията ви и дали сте доволни от нея? Confused

Благодаря ви предварително!

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 10:33 от Morena

# 1
  • Мнения: 8 459
Ходила съм многократно.СТрахотен специалист.
Занимава се на-вече с гинекологични проблеми,а не толкова с бременни и раждане и поради тази причина се отказах да раждам при нея.Иначе е един от най-добрите специалисти по гинекологични операции.

# 2
  • Мнения: 64

Мога само да кажа, че е много добър, компетентен и отговорен специалист. Вече  4 години следя здравето си при нея, лекувахме сериозни неща и наистина смятам, че заслужава поздравлвнията ми. Иначе тя работи на 6 етаж на Майчин дом, където е оперативната гинекология...За проследяване на бременност и раждане нямам големи впечетления, даже не знам дали тя влиза да изражда...?

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
невероятна жена и специалист.
Препоръчвам. Peace

# 4
  • Мнения: X
и аз съм на мнение,че неворятна жена и страхотен специалист.благодарение на нея сега имам една прекрасна дъщеря.просто цял живот ще я нося в сърцето си.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

 Peace Peace Peace Напълно. Не й личи дори белега на майка ми.

# 6
  • Мнения: 1 671
И аз имам положително мнение за нея  Peace . Доколкото знам това с избора на екип вече е регламентирано в МД, наистина цените са такива, но според мен си заслужава да се дадат, но да се избере добър оператор. А д-р Тюфекчиева е много добър оператор.

# 7
  • Мнения: X
здравейте, тези 450лв. е официална тарифа на болницата.всеки който желае да се оперира или да ражда там при определен лекар трябва да ги плати.иначе теи служебно ще ти назначат доктора за операцията.така че тези пари са за болницата.

# 8
  • Мнения: 8
Благодаря много за информацията! Simple Smile


# 9
  • София
  • Мнения: 642
Много ви моля за координати на д-р Тюфекчиева! Praynig
Къде е най-добре да се отиде, в частния кабинет или в Майчин дом?
Предстои ми конизация и ми препоръчаха да отида при нея, но незнам как да се свържа. Sad
Знаете ли каква е цената за преглед в частния й кабинет? Не, че е от значение, но поне да съм подготвена. И има ли колпоскоп?

# 10
  • Мнения: X
мисля,че м частния има колпоскоп.но в майчин дом не знам кога приема,понеже тя непрекъснато е в операция и няма приемно време в поликлиниката.мисля,че август тя е отпуска .най-добре запиши се в частния кабинет още сега за септември,че има голяма навалица.и бъди спокойна,тя е много добър специалист и голям човек.успех

# 11
  • София
  • Мнения: 2 381
Да, има колпоскоп в кабинета на бул. ВИТОША. Прегледът е 25 лв., цитото 15 лв., МБ - 16лв.  биопсия - 30 лв., колпоскопът - не си спомням. Такива бяха цените до края на м.г. Вероятно не са се променили.
Докторката е правила конизация на моя приятелка и всичко е ок.
Успех рейнбоу!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе цените са си соленички, но все пак се преглеждаш на Витошка.  Wink

За рутинен АГ преглед (мануал, УЗИ и цито) с последвало хормонално изследване, през април платих 96лв.

Но не съжалявам и догодина, живот и здраве пак ще я потърся.

Късмет Рейнбоу Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря ви момичета!   bouquet

С риск да се повторя копирам поста си от една др. тема:

.....Не мога да си представя как бих се чувствала без този форум. Вие ми давате повече утеха и надежди отколкото всеки друг.

Започвам лечение и се надявам да е успешно! ......

# 14
  • Мнения: 7 640
абе цените са си соленички, но все пак се преглеждаш на Витошка.  Wink


що солено newsm78
Мисля, че е нормално да е 20лв прегледа, 15 цитонамазката, МБ даже ебтина ми изглежда.
И не е до Витошка в случая, а до лекаря Peace

Общи условия

Активация на акаунт