Топлите ли млякото в жегите?

  • 1 339
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 467
Понякога й давам млякото на стайна температура, представям си как на мен ми е топло и някой ми дава да пия топло мляко и ми става лошо.Simple Smile Вие как процедирате?

# 1
  • Мнения: 5 362
Ами ти така или иначе нали си го правиш с гореща вода АМ...?После само охлаждаш до някаква по-нормална за пиене Т и даваш.
Как на стайна Т?

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,също не ти разбрах много въпроса newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз държаш в термос топла преварена вода и с нея правех млякото и веднага го давах. Не съм го топлила допълнително, нито съм охлаждала, независимо дали е било жега или студ.

# 4
  • Мнения: 1 467
Ами аз не преварявам вода. Давам една вода, която е подходяща за кърмачета, има такава тук в Италия. Подобна на Девин с розовия етикет. Бутилката съхранявам в стаята, понякога я оставям на балкона на слънцето. По принцип топля с нагревател биберона до 37 градуса и така й давам, но напоследък не го затоплям. Затова питах дали и вие не винаги топлите.

# 5
  • Мнения: 4 451
До скоро малката беше на АМ и аз не го правех с топла вода, а с такава със стайна Т. Ползвам изворната вода на Девин. Но отскоро тя отказа АМ и пие кисело мляко. Понеже го държа в хладилника, след като го приготвя, потапям шишето в гореща вода. Изчаквам да се стопли достатъчно, така че да не е хладно и давам.

# 6
  • Мнения: 46 436
През всички сезони давам на стайна, не топля  Grinning

# 7
  • Мнения: 5 362
Ами аз се зачудих,защото когато правех млякото си спомням,че затоплях водата.Иначе то не можеше да се разтвори.
А за водата-преварявах си я предварително,пресипвах си я в термос,и преди храненето само я затоплях в шишето,в МВ.

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз не затоплях през лятото. Давах на стайна температура.  Peace

# 9
  • Мнения: 596
Лятото давам млякото със стайна температура.

# 10
  • Мнения: 94
Съвсем малко затоплям водата в МФ и тогава приготвям АМ.

# 11
  • Мнения: 2 677
Винаги давам на стайна.

# 12
  • Мнения: 230
Не топля, с розова девин в шишенцето, раздрусвам и готово.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 356
откакто се е родил, пие АМ със стайна температура.

# 14
  • Мнения: 256
От самото им раждане приготвям формулата с вода на стайна температура от бутилка/с нещо като трапецната вода в БГ/.
Когато сме навън слагам същата тази вода в термус.
Преди време по моя инициатива затоплях млякото и това в комбинация с даване на вода отделно/по съвет на пед./ iм оправи твърдите изпражнения!

Общи условия

Активация на акаунт