Добър хомеопат в кв. Изток... или наоколо...

  • 862
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Ще се местим в Изток. Нашата хомеопатичка ни е и личен лекар от както децата са се родили. Нямам никакви забележки към нея, но от септември ще живеем в Изток, което е от другата страна на София. Посещенията при нея ще бъдат много трудни, защото ще трябва да се прекосява целият център, за да се доберем до нея. За мое най-голямо съжаление ще трябва да си намерим нов хомеопат, който да се грижи за нас и който да е с по-лесен достъп. Много трудно се доверявам на хората, но до сега нашата хомеопатка, и ДжиПи съответно, е изградила доверие у мен и знам, че е добър диагностик, почти винаги улучва лекарствата, с които да се лекуваме, винаги си отговаря на телефона... абе супер е!
Сега търся неин клонинг някъде в района на Изток. Дали ще можете да ми препоръчате някой?  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 655
За съжаление добрите хомеопати се броят на пръстите на ръцете все още, а ГП и хомеопат (класически) пък е съвсем рядка порода. Аз направих веднъж глупостта да си сменя хомеопата, от който бях доволна и си бих главата после. Не сменяй хомеопата, само това мога да кажа. Виж ако ти трябва само ГП, тогава става по-лесно. Ние до скоро живеехме в Дианабат и си ходехме до Руски паметник при хомеопата, сега дори сме малко по-далеч, но не го сменям за нищо на света.

Не ти помогнах много по въпроса май...

# 2
  • Мнения: 3 506
Не бих сменила лекар (какъвто и да е) по споменатите причини, освен ако придвижването наистина не е голям проблем. Добрите лекари се броят на пръсти и определено си заслужават пътуването. Така или иначе рядко се случва да можеш да заведеш детето в рамките на половин час, винаги се чака поне един ден, т.е. спокойно може да се предвиди повече време за придвижване.

# 3
  • Мнения: 1 753
хм.... сигурно сте прави. Аз също си мислех, че така или иначе до декември ще сме при нея и ако в крайна сметка не намеря подходящ лекар и ако придвижването не е толкова трудно ще си останем при нея. Много си я обичам тази жена, просто е супер по всички параграфи.

И все пак ако чуете за някой в района на Изток ще се радвам да споделите! А Джи Пи?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 673
за Джи Пи в Изток нямам инфо, но нашия хомеопат \класически\, който е и с Обща медицина...ходи по домовете на визита, . Идва в уговорения час с личния си автомобил. Работи от 12 години с деца най-вече. В момента лекуваме при него АД. Мисля, че успешно. Има още време до крайния резултат, но му вярвам.

# 5
  • Мнения: 1 753
Карил, писах ти на лични!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 097
Нали казваш, че отговаря на телефона при всички положения.   bouquet Това на първа реакция е достатъчно. Още повече познава пациента и може да каже веднага какво да вземете.
Със заплащането става по-кофти, защото има такива, които не дават безплатна информация по телефона, а канят на преглед. Но всичко е въпрос на договорка.

Стискам палци и успех. Моят хомеопат е в центъра на София. И ние пътуваме от далече. Затова работим по въпроса с профилактиката, за да не ни се налагат чести прегледи. И го постигаме!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт