Има ли татковци, ползващи майчинство?

  • 789
  • 5
  •   1
Отговори

Анкета

Ползва ли таткото майчинството?

Опции:

  • Мнения: 789
Напоследък много ме блазни идеята мъжът ми да вземе майчинството, та ще ми бъде интересно да разбера и вашето мнение. Извинявам се, ако има подобна тема, но не можах да я намеря   Confused

# 1
# 2
  • Мнения: 789
По-скоро ме интересуваше нещо като бройка - колко от татковците си гледат децата? А доколкото видях, тези теми са за нормативната уредба. Ако съм в грешка, отново се извинявам, ама 1 година по майчинство и вече не съм същия човек  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 647
Ето я темата където мога да се похваля ! Mr. Green
Нашия татко гледа и двете деца / на 3.5 г и на 6 г./ абсолютно САМ в продължение на 2 месеца докато бях в чужбина. Това не е "майчинство" , но е факт който лично на мен ми показа , че мъжете могат да се справят не по зле от нас жените в отглеждането на деца ! Така , че на мен идеята не ми звучи абсурдно. Ако има желание нека го направи !

# 4
  • Мнения: 789
Ако има желание нека го направи !

Въпроса е, че няма.... За разлика от мен Simple Smile Поздравления за вашия татко-герой!

# 5
  • Мнения: 1 172
Бащата на моя съученичка я е гледал като бебе около 6-7 месеца (докато навърши 1 година и я вземат в ясла), майка й е учила и после е работила - някаква специализация ли, стаж ли.. не знам точно, но не е искала да го отлага и таткото е гледал сам бебето Wink
Бащата пък на моя позната гледа сам внучето си от 4-5 месечно. Мама и тате на работа, дядо сам с бебето вкъщи по цял ден Wink

Моят съпруг не би ползвал майчинство, но се справя чудесно сам с детето по 4-5 дни, докато съм на почивка. Започна да остава сам с детето за по цели дни още откак малкият беше на месец.

Общи условия

Активация на акаунт