Мюзикъл в Лондон?

  • 4 296
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Много се чудих къде да пусна темата, дали да не попитам в Английската тема и т.н., но пък не само живеещите в Англия са ходили на мюзикъл в Лондон, така че питам всички - препоръчайте ми нещо? КОЙ ДА ИЗБЕРА?

Едни ми казват Мери Попинс (била като национален герой вече  Laughing). Друг е за Чикаго, трети за друго  Crazy Кажете вие  Hug

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз ходя на всеки мюзикъл, който излезе тук, така че някои съм гледала. Не знам за нивото в Англия, обаче.
Зависи от какво се интересуваш. Много исках да отида в Ню Йорк, но за Мери Попинс и Wicked нямаше билети. Едни от най-гледаните са там. Двете истории са различни, така че трябва да е какво повече ти харесва.
Чувала съм, че Les Miserables е много добър, но е сериозен мюзикъл.
Четох и гледах рецензии за " Lord of the Rings" , в който са вложили много пари за ефекти.
Аз гледах преди 2 седмици Тарзан ( но не го дават в Лондон). Беше много хубаво направен.
Лично аз бих отишла на Woman in White, но не го видях на този сайт.

Та ти от какви истории се интересуваш?

# 2
  • Мнения: 1 299
Wicked ми допадна от трейлъра, падам си по фентазитата, но пък и от такива тип Брилянтин..Като цяло много обичам мюзикъли и не искам да пропусна в Лондон. И Чикаго бих гледала... Виждам, че и Фантома на операта дават  Crazy просто всичко ми изглежда примамливо

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това е най-големият проблем, когато са много и е трудно да избереш. Прави ми впечатление, че не са много скъпи билетите. Тук става все по- скъпо и по-скъпо. Чикаго не бих избрала.

# 4
  • Мнения: 1 299
Честно казано аз за Чикаго съм чувала само от реклами тип " купете си новата спирала за очи на .... С нея бяха гримирами актрисите в мюзикълът Чикаго" . Става досадно в един момент....

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Което и да избереш, няма да съжаляваш! Просто атмосферата в театъра е невероятна, публиката също!
Аз лично останах много очарована от Мери Попинс  Peace Водих няколко деца да го видят, но честно да ти кажа, децата в залата се брояха на пръстите на ръцете  Laughing Мюзикъла е правен съвместно с Дисней, впечатляващи декори и костюми! Английската атмосфера е доста автентична  Mr. Green
Можеш да видиш части от постановката в официалния им сайт ТУК

# 6
  • Мнения: 2 093
Препорьчвам ти Hairspray i Wicked. Гледах Hairspray и много ми харесва. Ако харесваш туп музика 0т 60-70, суйнг, този мюзикьл определено ще ти хареса. Разбирам ти проблема, има такьв огромен избор. Сьщо цените на билетите хич не са зле, поне тези които са показани . Интересно ми е дали минават за скьпи, или просто тези места са на покрива и ти трябва бинокьл. Тук да си взенеш добро предно място е над $100

# 7
  • Мнения: 1 299
Аз честно да си кажа, не мога много да си представя при онлайн купуване, къде точно ще ми е мястото  Embarassed
Иначе много обичам музиката от '60  Hug

# 8
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тези билети не са ли last minute с намаление? Не погледнах основно сайта.
Все още ме е яд, че нямаше кой да дойде с мен в Ню Йорк. Там много исках да гледам Pirate Queen и имаше от будката за намалени билети за по $ 50-60.

Каня се есента да отида до Лондон и мислех да отида на Woman in white. Не го ли дават вече?

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ако купуваш през тикетмастър мисля, че ти показва къде са местата. Аз купувах наскоро, но за детски театър  Simple Smile Ако харесваш АББА, идете на Мама Мия  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 299
Какъв е сайта за тикетмастер?
Ама че съм... видях го!!!

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да, Абба е супер готин. Но няма много специални ефекти.
 

# 12
  • Мнения: 1 299
Ееее, вече съвсем се обърках  Crazy Мислех, че колкото по-рано купя билети, толкова по-евтино ще излезе. Така ли е?

# 13
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Според мен не. Най-евтино е, когато разпродават непродадените.

# 14
  • Мнения: 1 299
Ами ако няма непродадени  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт