по план женско

  • 2 531
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
може ли някои да ми каже как да забременея за женско чувала съм за някакво изчисляване  не знам как става ако може някои да ми помогне  Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 660
Много смешно се изрази "женско" Laughing

Ами за "женско" се прави секс малко преди овулация. спермматозоидите, които носят женския пол са по-бавни, но по-дълго живеят. Тези, които носят мъжкия пол са по-добри плувци, но живеят по-кратко.
Със секса преди овулация даваш възможност на "мэжките" да умрат, женските оцеляват и когато фоликулът се разпука, оплождат яйцеклетката.

Толкова за теорията  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 446
Ако потърсиш в гугъл, попадала съм на информация, че различните видове храни спомагат за забременяване с момче или момиче.

Все пак важното е да е живо и здраво!

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Мдам...и аз това съм си поръчала, обаче не вярвам в никакви изчисления, честно казано. Дори да направя всичко , както е по теория, все ще се намери някой супер-плувец, един на милиони, дето ще доживее достатъчно hahaha Каквото е писано, ще стане Wink
В рода на мъжа ми се раждат основно момчета, в моя - момичета. А сега да видим кой кого Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 1 353
може ли някои да ми каже как да забременея за женско чувала съм за някакво изчисляване  не знам как става ако може някои да ми помогне  Embarassed
Женско какво?Куче коте ......На всеки му се иска момиченце или момченце но не е ли най важното първо да забременееш и да родиш здраво бебенце?Това да не е пазар.Има много теми по този въпрос-ако винаги ставаше каквото си поръчаш.......ехееееееее Tired

# 5
  • Мнения: 4 700
Много смешно се изрази "женско" Laughing

Ами за "женско" се прави секс малко преди овулация. спермматозоидите, които носят женския пол са по-бавни, но по-дълго живеят. Тези, които носят мъжкия пол са по-добри плувци, но живеят по-кратко.
Със секса преди овулация даваш възможност на "мэжките" да умрат, женските оцеляват и когато фоликулът се разпука, оплождат яйцеклетката.

Толкова за теорията  Grinning

 Peace

И все пак ниЩо не ти дава гаранция, че Ще е така. Така че правете си бебе, да е живо и zдраво, а какво Ще не е важно. Поне според мен.

# 6
  • Мнения: 166
Абе това си е божа работа. Пробвай каквото са те посъветвали момичетата, а после ще се похвалиш дали е проработило  Grinning Макар че за мен си е чист късмет  Peace

# 7
  • Мнения: 3 414
много мразя изрази като "женско" / "мъжко"   #Cussing out

събери месеца, в който си забременяла с годините, на които ще си, когато ще родиш. ако се получи четно число-момиче, ако е нечетно-момче. (например забременяла си май месец и ще си на 25, когато родиш-> 5 + 25= 30 -> момиче)

http://www.geocities.com/ryan_cute_baby/make_a_baby.html  ето още една таблица

и доколкото знам календарът на Ванга е верен, но за съжаление не знам в коя от книгите и е публикуван. ако някой знае, моля да каже, че ми е интересно да го прегледам.

# 8
  • Мнения: 1 353
много мразя изрази като "женско" / "мъжко"   #Cussing out

събери месеца, в който си забременяла с годините, на които ще си, когато ще родиш. ако се получи четно число-момиче, ако е нечетно-момче. (например забременяла си май месец и ще си на 25, когато родиш-> 5 + 25= 30 -> момиче)

http://www.geocities.com/ryan_cute_baby/make_a_baby.html  ето още една таблица

и доколкото знам календарът на Ванга е верен, но за съжаление не знам в коя от книгите и е публикуван. ако някой знае, моля да каже, че ми е интересно да го прегледам.
За първи път чувам за календар на Ванга Shocked.А тази таблица не е вярна Naughty

# 9
  • Мнения: 3 414
много мразя изрази като "женско" / "мъжко"   #Cussing out

събери месеца, в който си забременяла с годините, на които ще си, когато ще родиш. ако се получи четно число-момиче, ако е нечетно-момче. (например забременяла си май месец и ще си на 25, когато родиш-> 5 + 25= 30 -> момиче)

http://www.geocities.com/ryan_cute_baby/make_a_baby.html  ето още една таблица

и доколкото знам календарът на Ванга е верен, но за съжаление не знам в коя от книгите и е публикуван. ако някой знае, моля да каже, че ми е интересно да го прегледам.
За първи път чувам за календар на Ванга Shocked.А тази таблица не е вярна Naughty
ами това на Ванга, доколкото знам, се основава на циклите на смяната на кръвта при мъжа и жената. повече не знам за него.
за таблицата не споря, имаше я в една тема тук в този форум и затова я предлагам  Peace

# 10
  • Мнения: 4 700
Най вярвам на това zа "мъжките" и "женските" плувци. Просто има някаква логика. И все пак е божа рбота какъв Ще е полът. За мен в момента най важно е да zабременея и да си иzнося бебчето, пък дали Ще е момче или момиче ми е все тая. Да е zдраво, друго не искам.  Hug

# 11
  • Мнения: 3 453
Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3169.0
и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2812

Най вярвам на това zа "мъжките" и "женските" плувци. Просто има някаква логика. И все пак е божа рбота какъв Ще е полът. За мен в момента най важно е да zабременея и да си иzнося бебчето, пък дали Ще е момче или момиче ми е все тая. Да е zдраво, друго не искам.  Hug
Напълно съгласна съм! Само да забременея, нямам претенции за пола! Peace

# 12
  • Мнения: 4 306
 hahaha
Всички теми за това как да се зачене еди какъв си пол в края си завършват с
" Абе то важното е да е живо и здраво, пък каквото такова. Няма хубав или по-хубав пол"
И е така наистина.
На авторката пожелавам, да забременее скоро и хич да не се тормози с такива дреболии.

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 16:16 от *vera

# 13
  • Мнения: 2 422

ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ ВАЖНОТО Е ДА ГО ИМААААААААААААААААААААААА

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
От любопитство кликнах на един от адресите по-горе и знаете ли какво ми се отвори? Снимка на Дарето, Бог да го просто, миличкото Cry И не че преди е било различно, но сега някак по-силно го почувствах - искам да имам живи и здрави деца, пък ако ще и 4 момчета да са, ще ги отгледам някак си Hug

Общи условия

Активация на акаунт