Сънувах моите ангелчета

  • 1 928
  • 7
  •   1
Отговори
Сънувах моите две ангелчета – прекрасни кукли, на годините, на които щяха да бъдат, ако се бяха родили. Изпитвах чувство на тъга и щастие едновременно. Бях безумно радостна, че съм с тях и ги докосвам, милвам и целувам и безкрайно тъжна, че те не ме познаваха. По-голямата с искрящи сини очи и руса коса ме питаше с леко възмущение защо чак сега съм се сетила за тях като съм им майка, а аз през цялото време се опитвах да й обясня, че никога не съм преставала да ги обичам, въпреки, че съм ги изоставила. Малката чернокоска се радваше на вниманието, което отдавна не бе усещала върху себе си и се смееше с гласче на камбанка. И аз ту се усмихвах, ту плачех и едра буца от  насъбраната мъка засядаше в гърлото ми. Питах се къде ли се намирам?! Защо всичко изглежда толкова истинско и хубаво, а е така нереално и тъжно?! Не исках да се събуждам, защото знаех, че може би няма да видя скоро моите мили и неродени ангели. Отворих очи и се разплаках от болка, от онази остра и непрестанна болка, която никога няма да бъде излекувана, даже и от времето .......  Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Патенце,
 smile3518 Weary newsm45

Кураж, мила! Flowers Rose Flowers Rose  bouquet
Скоро ще изгрее слънце и на твоята улица.
Само имай търпение. Praynig Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 245
Патенце Cry Hug

Не тъжи, мила...Сигурно сега е времето на ангелчетата да навестяват мамите си. Преди два дни и аз сънувах, че имам син - идваха с мъжа ми към мен и нещо си се смееха по мъжки. Прегръщах го насън, дори можех да го помириша...

Аз загубих бебето си преди точно 3 месеца в 11 г.с. (развитие на плода около 7 г.с.). Не знам дали малката душичка е била момченце или момиченце, но си мисля - или ангелчето ми ме навестява, или това е детенцето, което някога (надявам се) ще имам.

Поплачи си малко и гледай напред. Нали трябва да си здрава, спокойна "къща" на бебенце. Дано е скоро.

# 3
  • Мнения: 3 166
Тъжно е. Има такъв момент - ако можем до известна степен да контролираме мислите си през деня, да се затрупваме с работа, само и само да не мислим за случилото се, то през нощта е друго. Не можем да контролираме сънищата. Те идват, за да изкарат наяве спомена за това, което сме щели да имаме, но нямаме. И аз сънувам.
 Но в твоя сън виждам нещо хубаво - може би това е начинът твоите момиченца да ти дадат знак, че са добре, че не страдат! За теб е тежко и мъчително, знам това! Но погледни на това по следния начин - те ти дават знак, че са щастливи там, където са и е време ти също да потърсиш свое щастие. Мислиш ли за друго детенце?
Прегръщам те силно!

# 4
  • Мнения: 292
Бъди силна Praynig smile3518
Прегръщам те  Hug

# 5
Благодаря ви момичета, Radostin4eto, polar_bear, svetlana_78 и Mama na Gabi за милите думи и за куража, който ми давате. Много често ми е мъчно затова, че мечтите и надеждите ми останаха напразни, въпреки че знам, че трябва да бъда силна, за да мога да продължа напред. Светлана 78, сигурно си права, че е време да потърся щастието си в борбата за ново, живо и здраво дете, което вярвам, че освен аз и те ще закрилят. Дано всички ние, които сме преживели болката отзагубата, усетим още по-силно радостта майчинството.
Още веднъж благодаря за топлината и отзивчивостта!
Прегръщам ви и аз  Hug

# 6
  • Мнения: 3 166
Патенце, искрено те гушвам! Вярвам, че Бог ще те дари с едно прекрасно малко създание, което да осмисли по нов начин живота ти! И тогава ежедневието ти няма да  бъде така мъчително и тежко! Убедена съм в това! Hug

# 7
  • Мнения: 1 035
Прегръщам те миличка smile3518

Общи условия

Активация на акаунт