Iskam da sam rusa

  • 4 037
  • 34
  •   1
Отговори
Iskam da sam rusa,ama bqlo rusa!Probvah s kakvo li ne i s blondor i s chist perhidrol no vse stava oranjevo ili julto!MOLQ POMOGNETE MI!

# 1
  • Мнения: 1 418
Отиди на фризьор.Колкото и да се мъчиш у дома,
няма да стане.Поне първият път да те направят
професионално.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
косата трябва да се обезцвети и понеже е "интересна" процедура най-доре отиди на фризьор...самичка едва ли ще успееш  Peace

# 3
  • Мнения: 393
На фризьор те знаят най - добре как става все пак затова ги има  Peace Успех

# 4
  • Мнения: 115
Отиди на фризьор.Колкото и да се мъчиш у дома,
няма да стане.Поне първият път да те направят
професионално.

И аз те съветвам същото. Бяло руса съм и повярвай ми, не е лесно постигането на този цвят, а още по-малко поддържането и на него и на самата коса в добро състояние. В салоните се ползват професионални блондори, окислителя се подбира индивидуално, времето на действие също, така че не рискувай в къщи. Рискът да съсипеш сериозно косата си е огромен. Предполагам, че до момента си опитвала с непрофесионални средства за обезцветяване, които се продават по магазините, но те са по-слаби и е нормално да не постигаш желания ефект. Намери добър салон поне за първото обезцветяване и  добре прецени ще имаш ли нужното време, желание и средства, за да поддържаш косата си, защото /казвам го от опит/ е наистина трудно да имаш бяло руса и добре изглеждаща коса. Успех!

# 5
Pravila sam se i pri frizior,no sled purvoto izmivane cveta pada  Cry napravo ve4e ne znam kakvo da pravq!

# 6
  • Мнения: 115
Има много матиращи продукти за руса коса - шампоани, балсами, маски. С тях не се ли получава добре? Аз лично съм доволна от Силвър на Лореал професионел. Ако ти изрусят косата наистина силно, до бяло, както искаш, жълтеенето е почти незабележимо и с такъв матиращ шампоан цвета се поддържа без проблем.

# 7
  • Мнения: 1 234
Pravila sam se i pri frizior,no sled purvoto izmivane cveta pada  Cry napravo ve4e ne znam kakvo da pravq!
Отиди на фризьор. Peace
Само се чудя как така пада цвета? newsm78
Бяло русо според мен се получава като се изсветли косата до бяло,а не като се боядиса ThinkingМоята беше изсветлена почти до бяло-много светло русо,и слагах боя,за да я направя малко по-тъмна. Wink

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На фризьор. Peace

# 9
  • Мнения: 115

....Само се чудя как така пада цвета? newsm78
Бяло русо според мен се получава като се изсветли косата до бяло,а не като се боядиса .......

Точно. Ако е бяло руса, няма какво да пада, само трябва да се предотврати лекото пожълтяване. Явно проблемът е, че не е достатъчно силно изсветлена, а до жълто или рижо и после е боядисана. И цвета пада - зависи си от коса, от боя, от миене и маски. Ако фризьора те изсветли наистина до бяло, разбирам че и ти самата това искаш, проблем няма да имаш с цвета. Матиращ шампоан и всичко е о.к. Като изключим това, че косата ужасно много се изтощава.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Първо косата се изсветлява, а после задължително се боядисва. След изсветляването никога не се получава истински цвят,а едно слънчогледово жълто - оранжево. С боята се получава  желания цвят.

# 11
  • Мнения: 115
Първо косата се изсветлява, а после задължително се боядисва. След изсветляването никога не се получава истински цвят,а едно слънчогледово жълто - оранжево. С боята се получава  желания цвят.

Зависи от степента на изсветляване. Зависи и от самата коса. При мен се получава бяло русо след изсветляването, не е нужна боя за матиране. Но това е много агресивно третиране, не всеки рискува да уврежда толкова много косата си, а и въпрос на вкус - не всяка жена иска съвсем бяло русо. В повечето случаи се прави изсветляване до жълто и се боядисва, но за съжаление боята малко или много пада след време. Мисля, че такъв е и проблема при авторката на темата. 

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
естествено,че боята пада. Не е важно косата да е "руса", а да има цвят и да е  здрава и красива  . всеки сам решава какво да  си направи главата и да прилича ли на нещо.

# 13
  • Мнения: 115
естествено,че боята пада. Не е важно косата да е "руса", а да има цвят и да е  здрава и красива  . всеки сам решава какво да  си направи главата и да прилича ли на нещо.

Ами факта, че е бяло руса, не значи, че няма на нищо да прилича. Има фантастични продукти, които и след най-агресивното третиране могат да я поддържат красива и мека. Убедих се сама. Така, че по-скоро опира до личен вкус и желание. И разбира се - до добър фризьор.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
естествено,че боята пада. Не е важно косата да е "руса", а да има цвят и да е  здрава и красива  . всеки сам решава какво да  си направи главата и да прилича ли на нещо.

Ами факта, че е бяло руса, не значи, че няма на нищо да прилича. Има фантастични продукти, които и след най-агресивното третиране могат да я поддържат красива и мека. Убедих се сама. Така, че по-скоро опира до личен вкус и желание. И разбира се - до добър фризьор.
Не съм казала,че на нищо няма да прилича ,ако е бяло руса. А че е по-важно да е жизнена ,дори и по-тъмно руса. Най-важното фризьора да е добър, а не да се прави вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт