ФЕВРУАРЧЕТА сега кротуват,но скоро те ще залудуват

  • 13 223
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
                                            
                             


                                                                                     
                                                                            





                                                                                                                                





                                                                         . 

                                                               newsm32 Aneli@29, първа бременност

                                                                              . 

                                                              newsm32 zdravi4, втора бременност, гр.Варна
                                                                newsm32 newsm32 estrella, втора бременност ,гр.Димитровград, 32 год.

                                                                             .


                                                            newsm32 de3demonka, първа бременност, гр.Варна
                                                               newsm32 Karry, втора бременност, гр.София
                                                            newsm32 fionna, гр.София

                                                                             . 

                                                            newsm32  Dandi, втора бременност, гр.Варна

                                                                             . 

                                                                            . 

                                                             newsm32 Мери, трета бременност, гр.Айтос
                                                                newsm32 tchara, втора бременност
                                                             newsm32 Gloxi, първа бременност, гр.Варна
                                                                newsm32 Gerry, втора бременност
                                                             newsm32 zitta, гр.София 

                                                                            . 

                                                             newsm32 Lidia M, втора бременност

                                                                           . 

                                                             newsm32 mama nat, втора бременност, гр.Русе
                                                                newsm32 Viel, първа бременност
                                                             newsm32 momi4e80, първа бременност
                                                                newsm32 izabela 83, втора бременност, гр.Пловдив
                                                             newsm32 gmd, първа бременност
                                                                 newsm32 Iveto_86, първа бременност

                                                                           . 

                                                                 newsm32 pspasova, първа бременност
                                                              newsm32 Lady V, първа бременност, гр.Варна

                                                                           . 

                                                              newsm32 Маргаритка, първа бременност
                                                                 newsm32 zvezdobroyka, първа бременност
                                                             newsm32 nastyshka, гр.Варна

                                                                           . 

                                                               newsm32 pile 5, първа бременност, гр.Варна,29 год. 
                                                                 newsm32 Djesi, първа бременност, гр. Хасково, 29 год.
                                                              newsm32 svetlanka, втора бременност, гр.София
                                                                  newsm32 zuzulina                                                                                                                         

                                                                            . 

                                                               newsm32 ephrossina, първа бременност, гр.София
                                                                 newsm32 IVVVI, втора бременност

                                                                            .   

                                                                  newsm32 6tastlivka, първа бременност
                                                                     newsm32 Льонеберя, втора бременност, гр.София           

                                                                            . 


                                                                             . 

                                                                  newsm32 Yolinka,втора бременност
                                                                     newsm32 st eli,първа бременност,гр.София


                                                                             . 

                                                                   newsm32 anita7, първа бременност, гр.София, 30 год.
                                                                      newsm32 des 26, втора бременност, 26 год.     
                                                                  newsm32 yzida, първа бременност, Рим/Бургас

                                                                             . 

                                                                     newsm32 trollipen, първа бременност, гр.София


                                                                             . 

                                                                    newsm32 ganita mama, първа бременност
                                                                       newsm32 gigamiga, първа бременност

                                                                               . 


                                                                    newsm32 jajda, първа бременност, гр.София
 
                                                                                . 

                                                                   newsm32 Golden Eyeful, втора бременност, гр. София
                                                                      newsm32 Asol, първа бременност
                                                                   newsm32 fiforina
                                                                       newsm32 Puhka, първа бременност, гр.София 
                                                                   newsm32 Illinka, гр.Варна

                                                                               . 

                                                                   newsm32 GALADRIEL, втора бременност, гр.София
                                                                     newsm32 жаси, втора бременност, гр.Варна

                                                                                 . 

                                                                   newsm32 Rufinka, първа бременност, Германия
                                                                      newsm32 radi_st, първа бременност, гр.София


                                                                                 .  

                                                                   newsm32 alina si, първа бременност, гр.София
                                                                     newsm32 Duol, втора бременност, гр.София

                                                                                  .   

                                                                                   .   
 
                                                                  newsm32 rumialka, втора бременност, гр.Русе


                                                                                    .   

                                                                newsm32 evelinar, втора бременност, гр.София, 25 год.
                                                                  newsm32 galiv, първа бременност, гр.Варна, 25 год.


                                                                                    .   


                                                                                    . 

                                                               newsm32 Milagros

                                                                                     . 

                                                               newsm32 mama Iliyanka, втора бременност,
                                                                  newsm32 Krasuna, трета бременност, гр.Варна
                                                              newsm32 Miriam777, трета бременност, гр.Ямбол
     
                                                                                     . 

                                                              newsm32 desitka, първа бременност, гр.София, 25 год.
                                                                 newsm32 kam4o, трета бременност, гр.София


 


                                                                          

                ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА[/size]  [/color]

                                                                                      Flowers Four Leaf Clover Полезни връзки 1
                                                                                      Flowers Four Leaf Clover Полезни връзки 2
                                                                        Flowers Four Leaf Clover Календар на бременността по седмици
                                                                           Flowers Four Leaf Clover Календар на бременността по дни
                                                                        Flowers Four Leaf Clover Размери на бебчето по седмици
                                                                        Flowers Four Leaf Clover Калкулатор на теглото по време на бременността
                                                                         Flowers Four Leaf Clover Референтни граници на кръв и урина
                                                                         Flowers Four Leaf Clover Прегледи и изследвания през бременността
                                                                              Flowers Four Leaf Clover Изследвания през бременността
                                                                                       Flowers Four Leaf Clover Хранене и бременност
                                                                         Flowers Four Leaf Clover Майчината диета и развитието на плода
                                                                            Flowers Four Leaf Clover Хранене, лекарства и витамини
                                                                                       Flowers Four Leaf Clover За майчинството 1
                                                                                       Flowers Four Leaf Clover За майчинството 2
                                                                          Flowers Four Leaf Clover Борба с хремата по време на бременност
                                                                                       Flowers Four Leaf Clover 4D клипчета с бебоци
                                                                             Flowers Four Leaf Clover Клипчета с бебоци на Discovery
                                                                            Flowers Four Leaf Clover Изчислете пола на бъдещото си бебе
                                                                                       Flowers Four Leaf Clover Училище за бременни
                                                                                       Flowers Four Leaf Clover Бременна и красива
                                                                  Flowers Four Leaf Clover Красотата през бременноста,какво е безопасно и какво не



                                                                          Joy БРЕМЕННИ СМЕ,ДА СЕ ПОСМЕЕМ  Joy

                                                                                            Joy Бабини деветини
                                                                                      Joy "Смешно" ли е раждането?




                                            СТАРИТЕ НИ ТЕМИ  [/color]           



                                                                             Two Hearts ФЕВРУАРИ още е далече,но в коремчето на мама сърчице на бебче бие вече
                                                                             Two Hearts Къде сте ФЕВРУАРКИИ ?





                                                                    Заглавието на темата е на :      evelinar  



                                                                                                                                                                   




П.П. Ако съм забравила да добавя нечие име или съм допуснала грешка,моля пишете ми на ЛС,за да ги оправя.





                                                                                                       

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 19:05 от izabela83

# 1
  • Мнения: 419
Е, супер smile3501
Страхотно окрасена и аз като най-работна Shockedсе записвам първа.

# 2
  • Мнения: 71
добро утро на фсички  фефруарки! и честита нова темичка! izabela, МНОГО Е ХУБАВА новата ни темичка!  Grinning всичко е толкова happy и празнично!  дано само хубави моменти споделяме тук! пожелавам на всички слънчев и прекрасен ден!

# 3
  • Мнения: 1 671
Да се разпиша и аз - Изабела, новата темичка е страхотна! Благодаря ти за труда!   bouquet  bouquet  bouquet
Вчера ми беше страшно зле вечерта, днес съм добре и изчезвам в апартамента, че мъжът ми ми е донесъл специална прахосмукачка, която чисти строителни отпадъци  Heart Eyes . Мисля да я изпробвам  Heart Eyes. После ще го водим на доктор, че яко го е закъсал с колената. Има износен хрущял и препоръчват инжекции, които струват 2400лв   Shocked и не дават гаранции, че ще се оправи  Twisted Evil.  Сега ще го водим при някакво светило от Горна баня, дано човекът препоръча добро лечение, че тези пари как да е - ще ги дадем, но поне да има резултат  Sad.

# 4
  • Мнения: 663
Записвам се и аз, че този месец май само ще хвърлям по едно око и няма да мога да пиша.

# 5
  • София
  • Мнения: 137
Ето ме и мен, да се отчета и тук:)

# 6
  • Мнения: 419
evelinar , дано всичко е наред със съпруга ти, да се стабилизира бързо.

zdravi4 , какво става с теб, защо няма да можеш да пишеш?

# 7
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Момичета поздравление за новата ни темичка!  newsm74 Страхотни сте.Хубав и лек ден от мен  Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Изабела страшна си,много готина е станала темичката. Heart Eyes
Аз съм добре само дето много ми се яде или си въобразявам и аз незнам вече. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 85
И аз да се разпиша. Темичката много ми харесва. Лек и приятен ден на всички. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 158
Хайде ето ме и мен Grinning
Поздравления за темичката страхотна е  bouquet

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Здравейте мили мами! Драго ми е да се включа и в тази темичка, но може би скоро ще ви напускам. Дори и да не искам ... Стискам ви палци всичко да мине добре и февруари да се похвалите с най-здравите, най-красивите и най-обичаните деца. Мисля си за вас  smile3518 smile3518

# 12
  • София
  • Мнения: 959
Изабела и от мен поздравления за прекрасната темичка. За списъка видях, че съм пропуснала годините си - 30/от няколко дни/.
Много добре напредваме и вече и нашите темички са интересни.
Добре дошли на новите мамчета.
Вече нямам търпение да идва 17.07 да си видя мъничето как расте.
 Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 959
Здравейте мили мами! Драго ми е да се включа и в тази темичка, но може би скоро ще ви напускам. Дори и да не искам ... Стискам ви палци всичко да мине добре и февруари да се похвалите с най-здравите, най-красивите и най-обичаните деца. Мисля си за вас  smile3518 smile3518
Защо бе миличка. Какво не е наред.
Ние не те пускаме да ходиш никъде.

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Незнам какво да правя. Човекът си тръгна вчера. А и нямам много време да реша. Болно ми е  newsm45
.... след 5 години и нещо ... Не мога да го преживея цял живот да ми е пред очите. .

Общи условия

Активация на акаунт