Домашни любимци

  • 1 037
  • 10
  •   1
Отговори
Обръщам се към всички с голяма молба, дано някой успее да ми помогне. Преди седмица намерих изоставено малко котенце, гладничко и много уплашено. Прибрах го, макар да знам, че нямам възможност да го гледам, защото много пътувам. Сега отчаяно му търся нови стопани. Котенцето е такова сладурче, не е породисто, но е с доста голяма козинка - сиво-черна, с бяла гушка и със сини очички. Моля ако някой иска да го осинови, ще съм му безкрайно благодарна. В края на месеца трябва да пътувам, а просто няма на кой да го оставя. Не мога да си представя просто, че и аз трябва да го изоставя. Оставям координати. maria_margaritova@abv.bg, GSM 0886052195  Praynig

# 1
  • Мнения: 27 524
Радвам се, че има хора като теб.  Heart Eyes Надявам се някой добър човек да го вземе  Sad

# 2
  • Мнения: 4 585
Уточни за кой град става въпрос.
Или София, по подразбиране?

# 3
Аз съм от Асеновград, но града няма значение, ако трябва бих отишла до който и да е град

# 4
  • Мнения: 599
Дано му намериш някой добър стопанин Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 586
Ех, колко обичам котета и си имам едно . Heart Eyes
Дано намериш стопанин на това малко сладурче в най-скоро време.

# 6
  • Мнения: 52
надявам се да намериш някой който да се грижи за малкото писенце.Аз бих се съгласила с голямо удоволствие,но имам две деца от които еднотое бебе и няма да е удачно да съжителстват с котето.УСПЕХ! newsm10

# 7
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
толкова много искаме да си имаме малко коте с дъщеря ми, но точно в момента съжителстваме с 1 котка и 1 котарак в моите родители, а от съвсем скоро имаме и зайче. Решили сме , когато си направим апартамента и се преместим там с Валентина, да си вземем коте и да си ги отглеждаме заедно със зайчето.
Надявам се наистина да се намерят стопани за мъничкото котенце.

# 8
Iskam da spodelya, 4e koteto ve4e si ima novi stopani, mnogo mili i grijovni  Grinning

# 9
  • Мнения: 52
мъжката ми костенурка умряяяя Cry

# 10
  • Мнения: 2 357
Iskam da spodelya, 4e koteto ve4e si ima novi stopani, mnogo mili i grijovni  Grinning
страхотно! Много се радвам за мъника, че така бързо си намери стопани Grinning Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт