Мил мил?

  • 4 372
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
здравейте,какви са тези адаптирани млека мил мил-доколкото правилно съм чула?+ не се повръщало от тях... newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 546
Най-добре питай в другия подфорум:)

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Най-добре питай в другия подфорум:)
Да.
А млякото е Милумил

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Млякото се казва Милумил и не е вярно,че от него не се повръща!Повръщането при малките бебета е рефлукс,който се дължи на недоразвитата храносмилателна с-ма и недоброто затваряне на клапата на стомахчето.Отшумява с възрастта.Обикновено повръщането не е тревожно,стига да не е често,по много и на фонтан.Малко връщане на мляко след хранене е напълно нормално.
За по-тежките форми на рефлукс се препоръчват специални млека,които са по-гъсти и се задържат по-добре в стомахчето.Нутрилон и Фризо имат такива,може да има и Аптамил,но не съм сигурна.Но линията млека на Милупа-Милумил нямат антирефлуксно мляко.Такова специализирано мляко се предписва само от лекар,ако той прецени.Не го купувай на своя глава!А защо си мисля,че ти кърмеше,защо питаш за АМ,ако имаш проблеми с кърменето,сподели...

# 4
  • Мнения: 35 988
Аптамил е срещу повръщане, от същия производител като Милумил

# 5
  • Мнения: 318
и Аптамил и Милумил за търговси марки АМ на Милупа Peace
виж в другия подфорум, където е мястото на въпроса ти и погледни тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10321.0, ако не искаш да кърмиш млеката на милупа са най - доброто.

По - добро от тях е само майчиното мляко, най-добратя храна за всяко бебче! Peace
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт