Какво мислите за тези каски/шлемове за безопасност?

  • 709
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Имам предвид тези, които се слагат като прохожда детето. Има ли смисъл от  тях, ползвали ли сте и за какъв период? Благодаря предварително.

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз ги считам за излишни. А в тези летни жеги са си чисто наказание за детето.

# 2
  • Мнения: 3 146
Имам предвид тези, които се слагат като прохожда детето. Има ли смисъл от  тях, ползвали ли сте и за какъв период? Благодаря предварително.
За първи път чувам за подобна глупост. ми че тя главичката е още толкова мека, как каска! Звучи безумно. Никога не бих ползвала!

# 3
  • Мнения: 5 468
Мисля, че са пълна щуротия ooooh!.
Ми те какво ли няма да измислят вече?!! Ако видя дете с каска да прохожда, ще умра от смях.

# 4
  • Мнения: 4 841
Мисля, че са пълна щуротия ooooh!.
Ми те какво ли няма да измислят вече?!! Ако видя дете с каска да прохожда, ще умра от смях.

И на мен ми е смешно, но наскоро в един голям бебешки магазин видях още по-голяма щуротия - наколенки и налакътници (пак за прохождане)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да се чудиш и маеш как детето ми успя да проходи без такива "екстри" и без да се увреди непоправимо  ooooh!

(Като се сетя обаче какви цени бяха сложили на въпросните наколенки и налакътници, отново стигаме до там, че за каквото и да говорим все става въпрос за пари...)

# 5
  • Мнения: 7 821
Мисля, че са пълна щуротия ooooh!.
И аз мисля това!
Да не прохождат по въже на 2 м от земята,че да има нужда от каска  Rolling Eyes . Колкото повече пада докато прохожда толкова по-добре. Така ще се научи да пада без да се наранява, а и да внимава повече. Иначе после като се научи да тича трябва в скафандър да го облечеш.
Успех в избора.

# 6
  • Мнения: 5 468
Иначе после като се научи да тича трябва в скафандър да го облечеш.
Моето е проходило преди 2 години и постоянно пада, коленете му са очукани, лактите..., обаче главата си пази, знае, че пада ли - трябва да я вдига. Инстинкт  33uu. Представи си, ако е било 1 година с каска, как ще забива храбро главата, като продължава да пада на 3, на 4 години... Че то трябва да е все с каска Mr. Green.

(Като се сетя обаче какви цени бяха сложили на въпросните наколенки и налакътници, отново стигаме до там, че за каквото и да говорим все става въпрос за пари...)
Има си хас. Какви ли не лудории се измислят, за да изкарат пари.

# 7
  • Мнения: 1 881
Никога не бих сложила на детето си каска за прохождане, производителите на детски стоки са безумци Crazy

# 8
  • Мнения: 230
То и аз се опитах да си представя един наш ден как го обличам и му опаковам кратунката в тая каска и то така седи в жегите. И потта му течеее, течеее... абе пълна щуротия. Ама видях, че се продава в продавалника и ми хрумна да ви попитам. Благодаря за отговорите. Да ти е жива и ЗДРАВА кратунката сине!

# 9
  • Мнения: 37
Според мен зависи от проблемите на детето, както и от това как пада.  На моя приятелка детето имаше проблем с крачетата, проходи доста късно и беше много нестабилно. Те ползваха такава каска, т.к детето често падаше и се удряше лошо.
Аз също бих ползвала такова нещо ако знаех че го има, т.к малкия когато прохождаше все падаше и си нараняваше главата. никакъв инстинкт за  самосъхранение не действаше при него

Общи условия

Активация на акаунт