потни крака и ръце

  • 10 888
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
някой знае ли нещо ефикасно против изпотяване на ръце и крака?Ще ви бъда благодарна ако споделите. Hug

# 1
  • Мнения: 238
ако не е някакъв здравословен проблем ,а просто от жегите.има едно дезодорира6то кремче на Ейвън STAY DRY DEODORISING LOTION

# 2
  • Мнения: 12 726
Пробвала ли си Одорекс на Биотрейд? Доста го хвалят. За крака аз използвам дезодиранти, ама за ръце не би ми било комфортно, добре че не ми се налага. В такъв случай Одорекса ми изглежда удачно решение. Ето ти линк кам сайта на фирмата: http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2

# 3
  • Мнения: 401
а някой знае ли от какво се изпотяват самите длани на ръцете?и зимата и сега все са ми потни?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 234
а някой знае ли от какво се изпотяват самите длани на ръцете?и зимата и сега все са ми потни?  Rolling Eyes
Не знам от какво се получава,но до колкото си спомням беше свързано със здравословен проблем,някакъв вид заболяване.... Thinking Имаше една такава тема преди доста време и някой беше споменавал точно за това,но коя беше тая тема не си спомням  Rolling Eyes Защо не отидеш на лекар?

# 5
  • Мнения: 401
а някой знае ли от какво се изпотяват самите длани на ръцете?и зимата и сега все са ми потни?  Rolling Eyes
Не знам от какво се получава,но до колкото си спомням беше свързано със здравословен проблем,някакъв вид заболяване.... Thinking Имаше една такава тема преди доста време и някой беше споменавал точно за това,но коя беше тая тема не си спомням  Rolling Eyes Защо не отидеш на лекар?

при личната или при някои специалист? благодаря ти

# 6
  • Мнения: 1 234
при личната или при някои специалист? благодаря ти

Ами при специалист е по-добре,само че и идея си нямам от какъв точно специалист имаш нужда newsm78 Можеш да отидеш при личния си лекар и той ще ти даде направление,или ще ти каже къде да отидеш Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 231
И аз имам същия проблем от доста време бих казала, но разрешение така и не съм намерила  Cry и ще следя темата с интерес. По принцип това е един от симптомите за проблеми със щитовидната жлеза, така че би било добре да си направиш един ехографски преглед за да се отхвърли поне това като причина.

# 8
  • Мнения: 401
благодаря ви,момичета  Hug
а темата за потните ръце в този раздел ли е била?

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
а някой знае ли от какво се изпотяват самите длани на ръцете?и зимата и сега все са ми потни?  Rolling Eyes
На хормонална основа. Имах го същия проблем. Много е неприятно. И зима, и лете ми се изпотяваха ръцете и краката. Пързалях се на чехлите като на ски!!
От както взех да пия противозачатъчни, проблемът изчезна!

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
при личната или при някои специалист? благодаря ти
Ендокринолог, но първо при личната за направление  Peace

# 11
  • Мнения: 401
при личната или при някои специалист? благодаря ти
Ендокринолог, но първо при личната за направление  Peace

да но се съмнявам личната да ми даде направление-мн си ги пази нещо-не искаше да ми даде за очен-а аз нося очила-а пък веднъж и за гинеколог не даде-та попринцип си ходя без направление-но ще пробвам все пак де Simple Smile

# 12
  • Мнения: 52
Момичета много ви благодаря за бързата реакция!Четох някъде за дъбови кори,но още не съм ги пробвала.Днес мъжлето ми купи и ще опитам с тях. Peace

# 13
  • Мнения: 52
natka,спрейчето ще си го купя да го пробвам.Благодаря ти  bouquet!

# 14
  • Мнения: 187
Моите длани също се изпотяват, но много рядко - скоро си купих Одорекс и съм много доволна от резултата.

Общи условия

Активация на акаунт