спиране на кърмата

  • 684
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
здравейте мами,надявам се да ми помогнете да си спра кърмата.Понеже скоро ще влизам в болница за операция,и ми се налага да си спра кърмата,личната лекарка ми предлага с хапчета,но ме предупреди че от тях падало кръвното.Затова ви моля ако някоя от вас си е спирала кърмата с пристягане на гърдите да ми каже подробности,с какво точно се пристяга,колко време и т.н

# 1
  • Мнения: 3 500
Не си пристягай гърдите.

# 2
  • Мнения: 865
таблетките се пият в рамките на деня и няма нищо страшно.просто се подготви за евентуално замайване и т.н.мисля че това е по-удачният начин от пристягане

# 3
  • Мнения: 7 110
При прием на бромокриптин кръвното пада. А и кърмата не винаги спира толкова бързо.
Форум "кърмене" може да ти бъде от полза.
Успех.

# 4
  • Мнения: 2 096
Пристягането ще ти донесе повече тревоги.. консултирай се с момичетата в подфорум "Кърмене"

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Кръвното пада от Бромокриптин.Има и други хапчета-Достинекс,те почти нямат странични ефекти.Но трябва да ти ги предпише гинеколог,защото се пият по схема.И са в пъти по-скъпи от Бромокриптин-а.

# 6
  • Мнения: 1 264
Имаше и някакви хомеопатични лекарства, ама не помня как се казват. Ако някой знае ще каже. Помня, че името беше едно и също и само цифрите след името различни 5 и 15 - едното е за увеличаване на кърмата, другото за спиране.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Рицинус Комунис,30 СН.

# 8
  • Мнения: 1 671
Моята кърма я спряха с хапчета и пристягане. Пиех бромокриптин - 4 дни пия, 4 почивам, после пак 4 пих (по половин сутрин и вечер). Важно е да се взима по време на ядене, за да не ти падне кръвното. Достинексът ми обясниха, че е противопоказен за мен.
Превръзката ми я правеше всеки ден моята акушерка - изцеждаше гърдите и слагаше 2 бинта, но това според мен не трябва да си го правиш сама. Общо взето превръзката беше доста стегната. И в жегите определено е неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт