Не се тровете!

  • 1 556
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
http://www.bgtrener.com/statii.php?statia_id=59

Това е продукта ,за който говори Кирил Вълчев в "Шоуто на Слави". Помогнете за гласността на тази "кампания" - антиреклама на DNP
 Peace Peace Peace

# 1
  • Мнения: 1 685
Поци,попаднах на новата ти тема и веднага да се включа по наболелия въпрос с кг и вълшебни добавки.Не можах да видя снимка на продукта,а К Вълчев за  или против употребата му беше?? Иначе аз имам опит с китайските капсули и всичките им странични ефекти,но така съм се ояла напослдък,че съм готова пак да се прежаля снещо такова.И не знам вече кое е истина кое само реклама или конкурентна война-един хвали едно плюе друго и обратно а ние се тровим newsm78 #2gunfire Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4 678
Киро е против #2gunfire

# 3
  • Мнения: 4 678
Поци,попаднах на новата ти тема и веднага да се включа по наболелия въпрос с кг и вълшебни добавки.Не можах да видя снимка на продукта,а К Вълчев за  или против употребата му беше?? Иначе аз имам опит с китайските капсули и всичките им странични ефекти,но така съм се ояла напослдък,че съм готова пак да се прежаля снещо такова.И не знам вече кое е истина кое само реклама или конкурентна война-един хвали едно плюе друго и обратно а ние се тровим newsm78 #2gunfire Rolling Eyes

Абе ние се тровим от всичко.
Храна,напитки,въздух,почва
Трябва да се внимава Peace

# 4
  • Мнения: 3 647
 newsm78 както са казали хората "каквото сам си  направиш, цяло село не може"
всички знаем, че тези неща вредят -  но хората ги купуват и пият и наливат парички в дебелите джобове на фармацевтичните компании... известни и не до там .... повечето такива препарати подтискат  производството на ензимът, който сигнализира на мозъкът,че стомахът ти е празен и си  гладен - в резултат ние не сме гладни и смъкваме, но отвикне ли веднъж организма да произвежда дадено нещо ............ е тогава пляскаме с ръце и се питаме "от каде ми доиде  на главата"

Аз лично даже и  витамини  под формата на хапче съм отказала да пия- камо ли някакви  отрови  забъркани незнайно къде и от кого
въпрос на избор
 ето и подобната тема смятам, че за едно и също иде  реч :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204568.0

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 18:15 от ANGYA

# 5
  • Мнения: 437
Добре,Поци,няма! smile3505

# 6
  • Мнения: 1 479
Прочетох написаното, но не ми стана ясно как се казва добавката! Моля, напишете, за да знаем от какво да се пазим!

# 7
# 8
  • Мнения: 1 479
Благодаря! Прочетох в една по предна тема и разбрах, но вече бях питала! Извинявайте! Не съм се засилила за нея и съм малко против, ама всеки си има право на избор!

# 9
  • Мнения: 4 678
Пак четете  bouquet

# 10
Как може такова нещо. Защо в тази държава няма контрол. Ми то всеки може да си продава каквато си отрова иска в лъскаво шише! Вече не знаем какво да купуваме. Скоро чух дори, че хлябът "Бонус" изобщо не бил бонус, ами измислица някаква, която е вредна за организма. ОСвен това и за ръжения хляб, който много хора купуват. Че то в България ръж почти не се намира, откъде тогава намират ръж за такива количества хляб. Разбира се, че са оцветители и консерванти многооооо Е-та. Така лъжат народа, думи нямам.

# 11
  • Мнения: 4 678
Ами аз за тва спрях хляба Peace

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не се тровя. Много съм подозрителна към всяко хапче. И към полуфабрикати, консервирани храни и пр. И хляб не ям. Решила съм сама да си правя. Имаше рецепти в готварския подфорум, там можете да проверите.
П.П. Някои си правят разни полезни смеси и ги пекат в гофретник. Wink

# 13
  • Мнения: 213
Хапчета дори и за главоболие не пия не съм им фен   #2gunfire
Хлябът който харесвах го правеше баба на село  Peace

# 14
Ами аз за тва спрях хляба Peace

Аз минах на хляб с коноп  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ама за ся ги приемам разделно!
ХА ХА ХА ХА
Това с конопа е най-голямата изгъ.ца! То не беше с L-carnitine , ся с коноп ,предполагам следва - сладолед с хероин !

Общи условия

Активация на акаунт