може ли вечерната баня да е след хранене

  • 2 755
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте мами.Въпросът ми е малко от серията тъпи Embarassed ама я кажете мога ли да нахраня дечко в 20.30 и да я изкъпя към 21.00.Досега от както се е родила режимът и е къпане,мляко и сън едно след друго ,но сега ми се иска да постояваме малко повече навън та??? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 371
Ние от време на време го правим.  Crazy  Може да си съставиш, какъвто искаш график. Детето си е твое.  Grinning Но за да не повръща изчакай поне един час. А и след това може да заспи и да не се събуди за къпането...
 Peace

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ами ние от доста време се къпем изключително след вечеря. Гледам поне 30 минути да са минали. Той моя калпазанин яде в 20:30, а заспива към 22 часа... така че винаги го къпя преди лягане... иначе за 2 часа пак става на прасенце.

# 3
  • Мнения: 10 982
Няма проблем  Peace Досега сме къпали предимно след хранене и никога не е връщала. След банята си дояжда и така заспива - на гърдата.

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Защо да не може - нали не е малко и не повръща.
Моя син вечеря в 20ч и го къпя в 21ч, но после е уморен, иска си само млякото и да спи.

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Синът ми вечеря към 20ч. , къпим го към 21 ч. и след това заспива. Peace

# 6
  • Мнения: 1 877
Ами вече е голямка,така че спокойно можеш да си я къпеш след вечеря

# 7
  • Мнения: 1 207
Аз го правя ама понякога и след баня иска да яде Crazy

# 8
  • Мнения: 871
И аз не виждам проблем, а може и сутрин Peace

# 9
  • Мнения: 4 784
От скоро и ние сме на такъв режим - хранене и след 1 час - къпане. Понеже иначе като го изкъпем и се нахрани, дивее сума ти време и пак става зъ къпане.

# 10
  • Мнения: 254
Мисля че няма проблем, ние винаги се къпем на обяд след разходката, после спи 3 часа след къпането, а вечер понякога пропускам къпане, понякога само с водичка.

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз не бих направила така. За голям човек се препоръчва да не се къпе с пълен стомах, та според мен и за бебчо е същото. А и при подмятането после съществува опасност да повърне.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Едва ли ще има проблем.И при нас се е случвало.

# 13
  • Мнения: 2 096
всичко може ти си му майка.. опитай ако не му понася се връщате към стария режим..
Ники яде в 18.. после в 20.30.. къпем го в 21.15 и след това цока преди сън.. но той не ми е повръщал и като бебе особено

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Не виждам никакъв проблем.Моят син яде за последно в 20 часа когато още сме навън.Прибираме се и го къпеме към 21 часа,след това в креватчето.Досега не е повръщал в банята,въпреки,че по принцип повръща.

Общи условия

Активация на акаунт