Galinel?

  • 8 546
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Имам въпрос за марката. Влезнах в сайта www.galinell.com и си харесах доста неща. Проблемът е че имат магазин само в Пловдив, а попаднах на една тема където едно момиче обясняваше че си е харесало рокля от там за 2000лв Shocked Въпросът ми е знае ли някой какви са приблизително цените, за да знам дали има смисъл да се разкарвам чак до Пловдив. Стилът им супер много ми харесва приличат ми доста на Raxevsky, а аз умирам за такъв тип дрешки  Heart Eyes
Мерси предварително

# 1
  • Мнения: 13
Няма ли някой от Пловдив, който да е информиран за цените? Sad
Май ще трябва да се дигна до там

# 2
  • Мнения: 1 234
soulonfire и аз се канех да пусна такава тема в най-скоро време.
На мен също много ми допадат повечето неща Hug Но и аз не знам нищо за цени  newsm78
От най-новата им колекция си харесах един костюм и се чудя колко ли струва.Направо не мога да спя заради него Tired В София има магазини,но как да се дигна до там,като няма да имам готовност да го купя,като не му знам цената Thinking

# 3
  • Мнения: 13
В София има техен магазин? Това не го знаех. В сайта пише само Пловдив. Ако знаеш адрес би ли ми го казала  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 234
Единия магазин е на Граф Игнатиев 53,другия е на Витошка (45 беше номера май,но не съм съгурна)  Peace


Ето ти и една тема от някакъв форум,случайно я намерих  Laughing

# 5
  • Мнения: 878
официалните рокли от колекцията циганска сватба са по 1950 лв....булчинските и те оттам почват,за другите не зная

# 6
  • Мнения: 13
Значи писах на майла на фирмата да питам конкретно за един модел за цената. Обясних, че съм от София и ми е трудно да посетя магазина. Отговориха ми че на този етап нямат магазин в София  newsm78, но съм можела да направя поръчка и че модела струва 150лв. Аз ще отида все пак да проверя и на адреса, който ми каза. Мерси много за отговорите

# 7
  • Мнения: 1 234
Ако все пак има магазин в София,пиши,че и аз много искам да си купя един костюм Heart Eyes
Ще взема да им пиша като теб на mail-a,но дори и да е на приемлива цена до Пловдив няма как да отида Tired
  bouquet

# 8
Аз съм от Пловдив. Модната къща произвежда както готови дрехи, които можеш да закупиш от магазина им, така и дрехи по поръчка, т.е. по твои размери. Ползвала съм и двете услуги и искам да предупредя от личен опит всички бъдещи клиентки на фирмата:
Ако в магазина има готов модел, който ви харесва и е вашия размер - добре! В никакъв случай обаче не се съгласявайте да дойде шивачка, да ви вземе размери и да ви шият по поръчка!!!
Първият път, когато отидох, си харесах от каталог една копринена блуза с бродерия (180лв).
Уговорих се на другия ден да дойде шивачка, която да ми вземе размери. Отидох в уговорения час ( шивачката пристигна след повече от 40 мин, тъй като имала работа и дори не се извини- все едно е нещо нормално клиентът да чака! ), както и да е взе ми размерите и се уговорихме следващата седмица за проба. Отидох, скроената блуза имаше нужда от много корекции, направихме ги и като че ли всичко трябваше да бъде наред! На следващата седмица отидох, за да си взема готовата блуза, но.. какво бе разочарованието ми, когато я пробвах! Единият ръкав бе поне сантиметър по-дълъг от другия, а деколтето и цялата блуза висяха на една страна!!! Проблемът явно беше, че блузата не бе скроена както трябва и при налагане на едната с другата половина се получаваше разминаване в сантиметри!!! ( А уверявам ви, аз съм съразмерен човек!) .. Въпреки всичко не се отказах, търпеливо изчаках един час, за да дойде шивачката и наново да ми направи проба, за да се отстранят дефектите. След една седмица отидох отново да си взема готовата (поне така си мислех!) блуза. Не беше готова.. На другия ден се върнах (какво ми костваше всичко това по отношение на лично време и работа няма да коментирам - сами се сещате). Взех блузата и отново я пробвах. Не можах да повярвам!!! Не можех да си пъхна ръцете в ръкавите- те бяха супер тесни! Нямах какво повече да правя Sad , платих блузата и отидох в ено шивашко ателие за корекции, където отрязаха ръкава на блузата (нямаше как иначе, само това можеше да се направи) и се сдобих по неволя от блуза с дълъг с блуза с къс ръкав, но поне с блуза!
Сигурно щях да реша, че моят случай е изолиран инцидент и недоразумение, но една моя приятелка наскоро реши да си ушие шаферска рокля по поръчка в Galinel. Тя е закръглена жена и по тази причина реши да си ушие таолет в професионална (поне според нея фирма).
Когато ни се показа с готовата рокля.. онемяхме! Не знаехме как да реагираме, а приятелката ми се разплака. Сподели, че продавачката в магазина и шивачката, която е взела мерките и е направила пробата, са я уверили, че й стои много добре:( .. Роклята бе толкова тясна и впита по тялото й, че повярвайте ми, човек и слаб да е, в тази уникално тясна рокля, щеше да изглежда закръглен, а все пак тя е жена на средна възраст, а не 18-годишна. Моето мнение е, че всяка уважаваща себе си и реномето си модна къща би следвало да упътва клиентите си в избора им и впоследствие да скроява моделите по такъв начин, че те да съответстват на анатомичните им особености!!!
Особено когато става дума за официална рокля на стойност 3000лв!
Може би за София тази цена да е ниска, но за Пловдив определено не е и човек справедливо очаква за парите си необходимото качество!!!
С този горчив опит приключиха моите поръчки на дрехи в Galinel. Реших да споделя с вас, за да не се лъже и някой друг. Ако някой от готовите модели в магазина ви става, ОК!
В никакъв случай , обаче, не си правете дрехи по поръчка там - ще ве мотаят със седмици, часовете за проба няма да се спазват, ще си губите времето и ще чакате, а накрая размерите няма да отговарят на вашите!!!

Общи условия

Активация на акаунт