Слабеене:(

  • 1 066
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Д-р Слънчева, много се безпокоя, че почти 4 годишната ми дъщеря за последните 6 месеца вместо да напълнее, е отслабнала. През януари е била 13,800 кг, а сега е само 13,100... При това без да е боледувала сериозна през последната година, нито е пила антибиотици... Много съм озадъчена, защото детето има здрав, жизнен вид, играе, спокойна е, храни се нормално, не много. Никога не  е била пълна, но пък да слабее така... Иначе е пораснала с 4 см за същия период и вече е 102 см:) Нашата лекарка пусна изследвания за глисти, кръвна картина и стерилна урина, но още не са готови. Моля за вашето мнение, нормално ли е това, и да "търсим ли под вола теле", след като детето изглежда добре - имам предвид, че ако търсим проблем, със сигурност ще го намерим. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Добре е че ще има изследвания, но мисля, че няма да покажат някакви отклонения. По принцип децата не наддават равномерно в тази възраст- могат да спаднат на тегло, но да поростнат повече и след това да наддадат на тегло. Тя по принцип е слабичка- за тази възраст е в долната граница на нормата. Щом е жизнена мисля, че тревогите са напразни- тя просто е една грацилно момиченце Grinning Grinning Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт