Масажирате ли се?

  • 1 930
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
На нас ни е като религия почти всеки ден, а от известно време почна да ме мачка като професионалист с разни мазилца и едни движения направо като антицелулитна терапия Joy Joy JoyМного съм доволна Peace Има ли други да се похвалят?

# 1
  • Мнения: 46 492
Не обича да масажира и да го масажират  Confused а и нямам шанс Laughing кога го правите не знам, детето е окупирало плътно баща си до 23-24 часа и нямам шанс да се приближа  Crazy
Аз него също съм пробвала преди- абсурд  hahaha любимата му реплика е "най-ми е приятно като спреш", мрази да го мачкат Tired

# 2
  • Мнения: 902
А моя пък е глеzльо и оби4а,.. Ч) даже сам си идва с поглед на малко мило кученце и " можеш ли да ми раzстриеш крАчетата?"
Затова пък получавам често вечер обилна порция чесане по гърба.... кеф.  Blush

# 3
  • Мнения: 4 726
Вече отказвам, защото след неговия масаж се чувствам като парцал Tired

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мда, аз много обичам да ме масажира и явно и той обича, защото не отказва.
Обаче аз него пък не мога да го масажирам особено дълго, защото ме заболяват ръцете, а и предпочитам аз да се пльосна и да ме мачка. Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 2 336
Моят обича да му издърпвам кожата по гръбнака. Ама аз не се справям. Но на него не му минава мерака да ме кара, де...
Пък майка му е рехабилитатор, ама не ще нея да помоли, а само мен мъчи.  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 726
Моят обича да му издърпвам кожата
Хъхъхъхъ, добре че внесе уточнението " по гръбнака  " Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 336
Моят обича да му издърпвам кожата
Хъхъхъхъ, добре че внесе уточнението " по гръбнака  " Mr. Green
Ами нали все пак за релаксиращи масажи става дума...
Аз и други кожи дърпам, ама тази я недолюбвам.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 923
Да,когато сме сванати нещо,други масажи не практикуваме  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 871
Ами какво ти масажиране, отбива номера с 1 минутка щипане Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 3 674
На нас ни е като религия почти всеки ден, а от известно време почна да ме мачка като професионалист с разни мазилца и едни движения направо като антицелулитна терапия Joy Joy JoyМного съм доволна Peace Има ли други да се похвалят?
И мен ме масажират...ама не толкова често де... Sunglasses И ние ползваме ароматни масълца... а понякога и с боди лосиончета .... Heart Eyes

# 11
И после?Разкажи де,след лосиончетата....... Wink

# 12
  • Мнения: 544
Ние също се масажираме често, по-точно той мен и после заспивам Grinning

# 13
  • Мнения: 3 674
И после?Разкажи де,след лосиончетата....... Wink
Еееее ..зависи, някой път се унасям и заспивам...  Rolling Eyes А друг път стават едни такива хубави работи... Blush....
Така речено... праим ЛИБОФффф... Mr. Green  ... Wink

А при теб миличка, как е с масажчетата....има ли ги ... Sunglasses

# 14
Да има масажчета,намират се.Култова реплика на един позант-"Много искам един масаж с източване на матРиала."(не към мен де,така си говори човека)

Общи условия

Активация на акаунт