Какво правим през лятото за кожата да изглежда SUPER?!

  • 1 636
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Обръщам се към всички с един въпрос.Интересувам се какво трябва да правя за лицето си то да изглежда хубава и сияйна??!?!Дали е уместно в тия жеги   да се използват някакви маски за лице и ако да -какви?
Естествено всичко това е твърде индивидУално за всеки човек,но просто питам!
Ще се радвам ако някой ми драсне! Peace

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 17:17 от Мили4кото

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Маските определено са хидратиращи,кожата се нуждае от вода както вътрешно ,така и външно-хидратиращ крем+фотозащита и добра хигиена-почистващ гел или мляко и хидратиращ тоник.В кремчетата,ако има и витамин С-за лятото е супер. Peace

# 2
  • Мнения: 4 711
Ще следя темата Peace

# 3
  • Мнения: 544
Аз лично ползвам хидратиращи кремове, маски все забравям, но е хубаво, ексфолиант веднъж седмично.Трябва да се пие много вода, но и това не правя, храната да е по-лека.Това се сещам за сега Peace

# 4
Аз останах доволна от обтриването с розова вода,задължително хидратиращ крем със защитни филтри.Ако мога и цигарите да откажа,знам че значително ще ми се подобри състоянието на кожата,ама немога.

# 5
много салатки, вода и крем4е хидратант4е а ина4е и аз от цигарите не мога да се отарва и по едно време кат ги бях спряла блестях сега сивея ама пусти да останат пьк  и кафето с тях наред #2gunfire минуси са големи за кожата Tired

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цигарите са враг номер 1 на моята кожа,а има жени пушачки на които кожата не посивява и пожълтява от тях-за всеки е индивидуално.

# 7
  • Мнения: 6 164
Моята кожа по принцип лятото изглежда по-добре. Дали заради тена, дали заради това, че не слагам фон-дьо-тен, не знам...
Лятото единствено не правя нищо за кожата ми и си е супер, като през никой друг сезон. Crazy


Само си поправи една думичка: индивидУално. Grinning

# 8
  • Мнения: 126
ИндивидУално!!! newsm78
А обръщали ли сте внимание,че когато се излагате на слънсе кожата се избистря и става и без грам дЕфект!!    Е поне при мен е така...... а при вас????

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моята кожа по принцип лятото изглежда по-добре. Дали заради тена, дали заради това, че не слагам фон-дьо-тен, не знам...
Лятото единствено не правя нищо за кожата ми и си е супер, като през никой друг сезон. Crazy


Само си поправи една думичка: индивидУално. Grinning

Няма какво да поправям!Забележките по правопис  трябва да са основателни и нямат място във форума,пък и така си спестяваш да се изложиш!Потърси как се пише думата. Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 1 299
Аз лично нито маски ползвам, нито кремове (изключително рядко и то след къпане), а кожата на лицето ми е гладка и свежа на цвят...Мисля, че е индивидуално, но за себе си забелязах - диета или ако няма нужда от такава, просто повече плодове и зеленчуци и ефект има веднага. Знам, че е клише, но при мен действа. Даже преди месец бях една седмица на пълен глад (само вода и нищо друго) и така ми се изчисти и освежи лицето, че просто  Shocked

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вярно е,че при гладуване или плодолечение се прочиства организма от токсините и съответно кожата става перфектна. Peace

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 11:52 от k.a.l.i.

# 12
  • София
  • Мнения: 786
Моята кожа по принцип лятото изглежда по-добре. Дали заради тена, дали заради това, че не слагам фон-дьо-тен, не знам...
Лятото единствено не правя нищо за кожата ми и си е супер, като през никой друг сезон. Crazy


Само си поправи една думичка: индивидУално. Grinning

Няма какво да поправям!Забележките по правопис  трябва да са основателни и нямат място във форума,пък и така си спестяваш да се изложиш!Потърси как се пише думата. Joy Joy Joy

Забележката  не беше за твоя пост, а за първия. Пише се индивидУално, авторката е написала индивидОално. За да сме точни!

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мойте извинения към Misty! Crazy

# 14
  • Мнения: 1 149
Аз лично си правя един пилинг с плодови кисилини и редувам с хидратация.Отразява ми се чудесно-БЛЕСТЯЩО и препоръчвам горещо  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт