Лятна количка - Фокси, Хаук или Фламинго?

  • 6 077
  • 56
  •   1
Отговори

Анкета

На коя лятна количка да се спра?

Опции:

  • Мнения: 2 035
Привет мами  Hug

Вече направо се омотах да се чудя коя марка лятна количка да избера  newsm78

Затова реших да питам патило, така май е най правилно  Grinning

По принцип клоня към Хаука, защото в момента съм с комбинирана на Маг и честно казано ми е втръснала, но все пак друго е да чуя мнения на мами които ползват тия летни модели  Hug

Фокси на Бертони:

Хаук Дисни:

MAG ENGLAND ФЛАМИНГО:


Ако имате предложения за друг хубав евтин летен модел давайте  Hug
Държа да е лека, с голям багажник, 100% легнало положение и ако може да се сгъва на чадър (тук само Хаук-а е така)
Цена до 100 лв.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Фламинго  Peace
Единствено тя е широка и дълга. Става за спане на голямо дете.

# 2
  • Мнения: 17 401
Имах Фламинго- мога да я препоръчам заради това, че е много дълга и удоба за спане. Хубаво е да има завиващи гуми обаче.. А, бе, май съм за Хаук.

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз имам Фокси на Бертони. Доволна съм. Пре Хаука и Фламингото ми харесва това, че има две таблички, които са много удобни както за мамчето, така и за детенцето. Другото, което на мен повече ми допада, а ми е и по-удобно е, че Фоксито и Фламингото са с цяла дръжка, т.е. можеш да буташ количката и с едната ръка. Фоксито обаче не се сгъва като чадър.

Успех с избора!

# 4
  • Мнения: 1 341
Аз мисля,че нито една от показаните не се сгъва на чадър.
Хаука най-много ми допада,и съм 100 % сигурна че се сгъва на книга!
Успех в избора!

# 5
  • Мнения: 2 035
Попова, абсолютно си права за Хаук-а   Peace То с тоя багажник как да се сгъне на чадър наистина.... аз до сега съм се заблуждавала  ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 428
Не бих си купила нищо на Бертони.
Този модел на Хаук са много паянтови. Особена разлика с ТСМ-ките не виждам /освен десените/, а струва двойно повече. Имат един друг модел, който е много по-добър. но нещо не мога да го намеря в момента в нета.
Така, че остава Фламингото. Но то си е почти все едно да си купиш комбинираната Принцес.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Бертони-то,което си показала е наистина много широка и дълга количка.Но за мен е неприемливо,че няма коланчета през раменете.И като цяло съм малко резервирана към Бертони-от опит.Това Фокси го има една приятелка-скърца доста и се счупи за 5 месеца ползване.Поне и дадоха оборотна количка по време на ремонта,който беше 1 месец.Аз имам лятна на Бертони-Пикадили.Голям боклук.Гумите и падат все по кръстовищата и борда и отпред се счупи.Ползвана е около 3 месеца.Няма да взема повече количка на бертони,ако ще и да ми я подаряват! Sick

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 4 146
veselina_s_p,летните ТСМ-ки по софийските магазини са изчезнали.Аз търся за приятелка и намирам само зимни.Ти виждала ли си?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 563
След като се наслушах колко паянтови били бертонитата и хоука, сега твърдо съм решила да взема нещо от рода на Инглезина, макларън или пег перего. Имах и още имам използвана 2 пъти Фламинго. Купих я уж заради здравината. Едното задно колело се откачи още на втория ден. Вярно, че е широка, но е много тромава, неманеврена и заема много място в багажник на кола. Сгъва се на книга. не бих я препоръчала на никой, много ми е неудобна, затова и не я ползвам - най-лошата ми бебешка покупка.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 900
чиполино виола Wink

хаук, който около мен има казва, че е много тромава и неудобна....но пък е красива Wink
и тсм е евтин вариант, гледам доста мами имат.

# 11
  • София
  • Мнения: 659
Аз пък имам Фоксито и съм много доволна. Ползвах я цяла година, яко я товарех с багаж и все още е здрава само дето вече не я ползвам почти. Лично аз я харесвам заради големия багажник и табличките (Ники много се радваше на неговата си). Мои приятелки имаха моделите Съни и Пикадили, но се разпаднаха след два-три месеца експлоатация, а и нямат толкова екстри.

# 12
  • Мнения: 2 035
bubu_to и мен ме кефи Виолата, но не ляга до долу, а ние още спим на вън и държа на това Blush

blanc newsm51

# 13
  • София
  • Мнения: 43 900
ами и сина ми спи навън понякога и по час-два даже, и му е удобна....но аз с други неща не исках да правя компромис тогава, та с легналото положение се примирих, като най-малко зло...по мойте си критерии де Wink

# 14
  • Мнения: 3 926
За другите не знам но НЕ взимай Хаук-а. Карах такава от ТСМ-ските - ужас. Няма количка с по-извратен център на тежестта. Направо си е изнасилване да я караш - китките ти отиват по дяволите. Всеки тротоар е същинско препятствие Confused Наистина има удобен багажник, но иначе е ужасна. Да не жговорим, че седалката е така направена, че детето нон-стоп се изхлузва напред и коланчетата му се забиват между крачетата Sad
Защо не погледнеш в продавалника? Все ще се намери нещо на приемлива цена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт