От къде официални бременни дрехи във Варна?

  • 684
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Е, такова чудо не можах да намеря.
Моля помагайте.
Трябва ми официална рокля за сватба.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз свестни дрехи за бременни съм си купувала единствено от магазина на Рени, който е между чаталджа и червения. Там има и хубави дрешки за по изискани случаи като твоя.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 176
Официална рокля с гол гръб за бременни и други подобни по-така съм виждала в един магазин срещу Мострената зала на магазин Бебчо - в една пресечка на Ген.Колев, но не знам дали беше на Паренсов или Аксаков.

# 3
  • Мнения: 256
Официална рокля с гол гръб за бременни и други подобни по-така съм виждала в един магазин срещу Мострената зала на магазин Бебчо - в една пресечка на Ген.Колев, но не знам дали беше на Паренсов или Аксаков.
А скоро ли си го виждала тоя магазин? Понеже преди време се сещам, че там имаше един магазин за бременни, ама вече май го няма. Но не съм сигурна.

# 4
  • Мнения: 796
Официална рокля с гол гръб за бременни и други подобни по-така съм виждала в един магазин срещу Мострената зала на магазин Бебчо - в една пресечка на Ген.Колев, но не знам дали беше на Паренсов или Аксаков.
А скоро ли си го виждала тоя магазин? Понеже преди време се сещам, че там имаше един магазин за бременни, ама вече май го няма. Но не съм сигурна.
Магазина вече го няма-беше на ген.Паренсов,там сега има магазин за обувки

# 5
  • Мнения: 17 407
В един магазин срещу Гастро съм мяркала дрехи за бременни. КАто ти гледам лентичката, няма ли да се вмъкнеш и в рокля за небременни? Wink

# 6
  • Мнения: 256
В един магазин срещу Гастро съм мяркала дрехи за бременни. КАто ти гледам лентичката, няма ли да се вмъкнеш и в рокля за небременни? Wink
За съжаление няма как да се вмъкна в рокля за небременни. Корема ми е един голям и хвръкнал Laughing

# 7
  • Мнения: 129
Магазин Премаман. В момента има намаление на всички дрехи, включително и за бременните.

Общи условия

Активация на акаунт