Фурна Самсунг или Горение

  • 5 797
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 026
   Здравейте на всички! Предстои ми обзавеждане на кухня и събирам мнения. Бях решила да си взема фурна на Горение, по - специално модела B 7575 E. http://www.electron.bg/product_info.php?manufacturers_id=27& … nufacturers_id=27

  Само,че няма пиролиза. Чета тук ,че е много полезна функция. Не,че досега не съм карала без нея, де, но пък като си взимам нова фурна защо да не се улесня максимално. Има програма "водно почистване"- някой да ме светне какво е това и върши ли работа. Или пак си трябва търкане ,като на старите печки.
    Гледам сега някаква промоция в Техномаркет. И фурна на Самсунг на една доста прилична цена. BF-62CCST
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027460

  Характеристиките и изглеждат чудесно. Има самопочистване с пара и каталитично самопочистване. Какво е това последното? Това ли е пиролизата? Но пък е доста евтина , а доколкото виждам цените на фурните с пиролиза са доста по-високи. Което пък води до съответните въпроси- защо фурна с толкова "екстри " е толкова евтина? Изводите ,съответно, не са добри.
  Та бих искала да ви помоля за мнения относно фурните Самсунг. Има ли някой,доволни ли сте? Въобще от бяла техника Самсунг имате ли впечатления? Те са известна марка ,с не-лошо качество ,но май отскоро правят и бяла техника. Има ли смисъл да рискувам или е по-добре да заложа на Горение?
   Моля ви, споделете опит и впечатления.

# 1
  • София
  • Мнения: 375
Аз съм за горение, имам същата която си посочила много съм доволна, водното почистване е  за да нетъркаш просто забърсваш след като се е размекнала вътре мръсотията от парата Peace
за другата незнам немога да ти кажа нищо Grinning

# 2
  • Мнения: 1 426
И аз имам същото Горение и съм много доволна!

# 3
  • Мнения: 374
Ами и аз съм с фурна Горение. Купихме я, защото беше на промоция с керам. плот. За Самсунг не мога нищо да кажа, защото преди тази фурна имах обикновена комб. печка за готвене и не бях запозната многто с останалите печки за вграждане. Пък и смятам, че с техниката всичко е голяма доза късмет!

Общи условия

Активация на акаунт