Кога усетихте бебо ?!

  • 2 218
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 802
Въпросът ми е в коя г.с . най - рано  усетихте движението на бебето ?!


# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В 19 - 20 г.с. Peace

# 2
  • Мнения: 802
Благодаря ти, че ми отговори и аз така съм чела.
но сега съм в 13 г.с + 5 дни и усещам че нещо вътре мърда .
Възможно ли е да го усетя толкова рано ?!
Странно ми е  newsm78
Но съм сигурна, че не си въобразявам ?!

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Благодаря ти, че ми отговори и аз така съм чела.
но сега съм в 13 г.с + 5 дни и усещам че нещо вътре мърда .
Възможно ли е да го усетя толкова рано ?!
Странно ми е  newsm78
Но съм сигурна, че не си въобразявам ?!
Не мога да кажа. Знам , че ако ти е 2-ро раждане може да се усети и по-рано, но за първескиня е някъде около 19-20 г.с.  Peace

# 4
  • Мнения: 802
първо ми е !  newsm78

ама съм сигурна в усещането си ?

Вторник съм на Док. и като отида ще питам ?!
Странна работа ? newsm78

# 5
  • Мнения: 374
Аз го усетих в16г.с.Докторът не ми повярва, защото ми е първо бебе, а и аз самата дълго се чудех дали това наистина е бебето! Но с всеки изминал ден тези същити усещания ставаха все по-настойчиви! Grinning

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
В 18 г.с. Peace

# 7
  • Мнения: 1 311
Първият път - след 20 навършени седмици. Сега - доста по рано - около 17 и половина.

# 8
  • Мнения: 1 243
Aз усетих бебка към 23-24г.с Peace

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 238
В началото на 16г.с.,при това доста осезаемо,първа бременност ми е и съм с предна плацента,даже док се увери че го усещам като ме гледа на УЗ,но беше много изненадан

# 10
  • Мнения: 802
Аз го усетих в16г.с.Докторът не ми повярва, защото ми е първо бебе, а и аз самата дълго се чудех дали това наистина е бебето! Но с всеки изминал ден тези същити усещания ставаха все по-настойчиви! Grinning

Може ли да споделиш повече подробности ?!

Аз като си легна и си сложа ръката на корема / неволно / и усещам нещо странно , не е точно движение ами все едно някой ми прави " Чук - чук " на едно място, после на друго място пак
" Чук- чук " но съвсем лекичко ... едва  едва  се усеща , но се усеща ...

Аз не мога да съм по - различна ?!  newsm78  и за това се чудя ?!

# 11
  • Мнения: 236
На мен ми е първо бебче , но го усетих рано  в 16г.а , със задна плацента съм.И аз в началото си мислех , че имам проблем с храносмилането , ама си се оказа бебо  Laughing!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 817
По рано от 16 г.с. , но не бях сигурна, че е наистина бебока  Laughing , но след 16 г.с., същите тези усещания се засилиха и тогава вече се уверих, че наистина е мъничкото човече  Hug

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
В началото на 4 м.Беше като леко куркане на червата.

# 14
  • Мнения: 374
Аз през този период бях само на легло и всяко едно усещане ми правеше впечатление - имах болки ниско долу отпред и отзад в таза. Както и да е! Докторътх не повярва, но акушерката ми каза, че е малко рано, но не и невъзможно. През този период бях на хормони и доста бързо се развиваше бременността ми /матката нарастваше по-бързо от "нормалните" бременни/ и затова акушерката ми реши, че е нормално в моя случай. Аз се шашках първите дни, защото тези движения бяха толкова слабички и лекички, че само като бях легнала ги усещах и то много рядко. Много е странно - лежиш си и като усетиш нещо ти става хубаво, знаеш, че твоето бебче ти се обажда и имаш чувството, че в този момент сте само двамата!Много се отплеснах, но ми стана приятно като се сетих за тези незабравими моменти! Стискам ти палци всичко да ти е наред и занапред! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт