Правили ли сте любов с двама??

  • 4 774
  • 37
  •   1
Отговори

Анкета

Правили ли сте любов с 2 мъже ??

Опции:

  • Мнения: 674
Провокирана от една сходна тема реших да пусна тази - та въпросът е правили ли сте любов с двама мъже ама едновременно??
И защото въпроса е по специален пускам и анкетка!! Laughing Laughing Grinning

# 1
# 2
  • Мнения: 1 299
То това няма да е "правене на любов", а просто секс според мен.

# 3
  • Мнения: 4 806
то пък един "специален" въпрос ... кое му е толкова специалното, чак анкета да се пуска

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
Да, правила съм. А ти?

# 5
  • Мнения: 2 161
Винаги съм си мислила,че този тип теми помагат на автора по-успешно да мастурбира.Иначе няма логика някой толкова жадно да иска да разбере с колко човека си лягаме и колко пъти свършваме.

# 6
  • Мнения: 2 070
Аз не съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Винаги съм си мислила,че този тип теми помагат на автора по-успешно да мастурбира.Иначе няма логика някой толкова жадно да иска да разбере с колко човека си лягаме и колко пъти свършваме.

То само това да беше. Темите пуснати от тази авторка ми звучат като вик "искам-да-направя-еди-си-какво"

# 8
  • Мнения: 3 423
Спала съм в едно легло с мъжа ми
и с още двама мъже, но не помня
да сме правили секс. Кому дреме?!
Виж, любов е друго нещо.

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не, не съм и не искам да правя.

# 10
  • Мнения: 1 299
Винаги съм си мислила,че този тип теми помагат на автора по-успешно да мастурбира.Иначе няма логика някой толкова жадно да иска да разбере с колко човека си лягаме и колко пъти свършваме.

То само това да беше. Темите пуснати от тази авторка ми звучат като вик "искам-да-направя-еди-си-какво"

Че какви теми пусна авторката  newsm78

# 11
  • Мнения: 3 423
Винаги съм си мислила,че този тип теми помагат на автора по-успешно да мастурбира.Иначе няма логика някой толкова жадно да иска да разбере с колко човека си лягаме и колко пъти свършваме.

Великият мастурбатор. Салвадор Дали.

Шанел, радвам се да те видя.

# 12
  • Мнения: 47 896
признавам си- 3 опция Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 161
Винаги съм си мислила,че този тип теми помагат на автора по-успешно да мастурбира.Иначе няма логика някой толкова жадно да иска да разбере с колко човека си лягаме и колко пъти свършваме.

Великият мастурбатор. Салвадор Дали.

Шанел, радвам се да те видя.
Благодаря.Чувствата ни почиват на взаимност.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт