Кой телефон да избера?

  • 623
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Чудя се на кой телефон да се спра Samsung E790 или Samsung E570 newsm78

По функции Е790 е по-добър - 2 МП камера + 262к цвята, а на другия камерата е 1.3 МП и е с 65к цвята. Но Е790 не ми харесва на дизайн много. Sad На снимката е по-хубав отколкото в действителност... И сега се чудя на кое да се спра - по-хубав дизайн или по-добри функции?? Thinking Да отбележа, че като започнах да си търся гсм исках да е с капаче и да е просто красив, не държах много на екстрите, ама сега не знам...  Confused

# 1
  • Мнения: 551
На мен също Е570 ми харесва повече на дизайн. Според мен си вземи този който ти харесва повече външно, в крайна сметка това е телефон и служи за говорене. Какво от това че камерата му е 1,3 МП за снимките така или иначе ще използваш фотоапарат.

От всички опции на моя телефон използвам писане на SMS което го имат всички телефони и алармения часовник.

Това е моето лично мнение.

# 2
  • Мнения: 2 035
Абсолютно съм съгласна с krisi 1975  Peace
Визуално и мен тоя по си ме кефи - типично женски Peace


макар че и другия никак не лъже - супер е фин Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 178
Сравнени двата http://www.2be.bg/mobile_compare.php?product2=204 - Е790 е по-изчистен като дизайн, по-тънък, дисплей с повече цветове, моделът все пак е 2007, по-голяма вградена памет, 2.0 мегапикселова камера. Е, няма да е с розово калъфче и до 6 часа разговор, но по принцип батериите на самсунгите не са издържливи като тези на нокия.
Аз бих избрала Е790 м/ду 2-та. Иначе съм фенка на самсунг от 2-3 години. Откакто излезе д900 съм с него и съм доволна, но ти искаш да е с капаче, а не слайд. Успех в избора Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 535
А моето мнение е, че на този тип телефони на Самсунг не може да им се има доверие. Лентовият им кабел м/у двете капачки изтрайва точно по година, колкото е и гаранцията на телефона и после се оръсваш минимум 50-60 лв за ремонт. Спор няма че са много красиви....но по добре се ориентирай към отварящ се телефон на друга марка. Слайдерите на Самсунг са по същия начин. Имала съм флип телефон на Моторола....е ...железен е , няма проблем от това че се отваря.
В момента съм със слайдер на Нокиа и съм много доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 3 926
Хм, аз съм със Самсунг - предния пепел от рози (хич не им помня буквичките и цифричките Mr. Green ) и не е мръднал. Вече кара втора година, дребната го изтърва, похапва от време на време... Железен.
Вече ми омръзва и ес оглеждам за нов, ама като знам предния Сименс какъв беше ooooh! А Нокиите нещо са ми много дървени... Абе да дойде време ще избирам, но ако съм на твое място бих избирала на външен вид Blush Аз го ползвам колкото да викам "Ало" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт