един компютърен въпрос

  • 967
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Все още съм в работата и се изнервям безкрайно, защото една програма, на която работя заби. Трябва да си пренеса файловете, за да ги дообработя в къщи. Но, на този архаичен компютър, на който съм в момента, няма извод за флаш. На дискети не става да ги копирам, защото са много обемни файловете. Има ли начин да ги кача някъде в интернет и къде и как?
Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 20:39 от SilIli

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Можеш разбира се, стига да не са по 700мб  Mr. Green , направи си регистрация в дата.бг, обема информация който можеш да качиш е 250мб максимум. Имаш право на повече но трябва да си платиш. В сайта има файлов манипулатор, с него можеш да си качиш информацията. Иначе може и с File Zilla, аз предпочитам нея  Grinning , Можеш да използваш и други фрее сървъри, но на повечето няма място. В дата има със сигурност! Успех!  Grinning

# 2
  • Мнения: 836
Мерси!
Аз ги копирах все пак на n-броя дискети, но тази информация ще ми е необходима и занапред, като гледам, как няма да се подобрят нещата с техниката...Добре, че поне има интернет.

  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 425
Можеш да си ги изпратиш прикачени към писмо на някоя поща на която ти дават повече място. И после да си ги изтеглиш вкъщи.
Ако имаш регистрация в abv.bg - там си имаш "Чекмедже" където може да си качиш 200МВ файлове.
Ако са много големи - може да си направиш регистрация на gmail.com.

# 4
  • Мнения: 836
Panther, това го практикувам, но тук става въпрос за 200-300 файла (по-голямата част са малки като обем), разпределени в няколко папки. Трябваше ми да си ги кача на куп, без да осъмна на работното място. Simple Smile

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
Ако ги архивираш на куп и после качиш, качваш в чекмеджето един файл само Peace
И записвачка нямаш?

# 6
  • Мнения: 836
Няма, иначе нямаше да се почудвам.
Сега ще се зачудите от коя ли пещера ви пиша. Ама няма да казвам, че е срамота...за някои български институции...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Като стана въпрос за архивиране, става и тук

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
Няма, иначе нямаше да се почудвам.
Сега ще се зачудите от коя ли пещера ви пиша. Ама няма да казвам, че е срамота...за някои български институции...
Не се чудя. В старата ми работа беше политика на фирмата - само на компа на администратора можеше да се прехвърля информация, даже и флопита нямахме, а какво остава за нет.
Поне нет и флопи имаш Simple Smile
Аз си мисля, че най-чисто е архив до един-два файла и качваш в твоята си поща, в чекмеджето Peace

# 9
  • Мнения: 836
Поне нет и флопи имаш Simple Smile
Ти направо ме успокои  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт