Буйки Колев и Колев - намерих ципа в устата на бебка

  • 3 929
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 043
Току що извадих счупеният цип от устата на малката - носила ги е три пъти точно нямаме зъби - не ги е дъвкала ...  и сега се чудя как да процедеирам - посъветвайте ме каде да се оплача

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 23:31 от krissie

# 1
  • Мнения: 270
За жалост не си първата със счупен цип на тази фирма, няма и да си последната! Първите буйки на сина ми, който дори не стъпваше все още, ги сполетя същата участ.  А се оплачи там, откъдето си ги купила. Можеш и да им се обадиш или да им пишеш тук. Не че ще ти пратят нови, но въпросът е, че такива търговци не трябва да се оставят на мира.

# 2
  • Мнения: 4 406
Не че ще ти пратят нови, но въпросът е, че такива търговци не трябва да се оставят на мира.
на мен ми замениха чифт, когато предявих рекламация, пак беше свързана с ципчето. аз останах удовлетворена и приятно изненадана от коректността им

# 3
  • Мнения: 6 164
Аз мисля, че не трябва само да заменят, а да подобрят качеството на продукцията си.
Не мисля, че авторката е толкова притеснена, че е счупен ципът, колкото че е бил в устата на детето. Нашите не са се чупили, щерката е със здрава захапка. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 230
Имаш право на рекламация в тримесечен срок от покупката.

# 5
  • Мнения: 270
на мен ми замениха чифт, когато предявих рекламация, пак беше свързана с ципчето. аз останах удовлетворена и приятно изненадана от коректността им
Дай Боже всекиму!

# 6
  • Мнения: 1 043
за съжаление не пазя касовата бележка - запазих опаковката на буйчиците но или не са ми я дали въобще или съм я затрила някаде  ooooh!
магазина е съседски и живея в малко градче и може би ще ми ги сменят но притеснението ми е наистина не за това дали ще ми сменят   буйката а затова че намерих ципа в устата и на дъщеря си - аз се опитвам да я предпазя  от какво ли не - обезопасено е каквото се сетите в къщи и изведнъж това което нямаше да се сетя никога че едни буйки може да ми направят беля и то на фирма на която си мислех че мога да се доверя

# 7
  • Мнения: 1 043
Аз мисля, че не трябва само да заменят, а да подобрят качеството на продукцията си.
Не мисля, че авторката е толкова притеснена, че е счупен ципът, колкото че е бил в устата на детето. Нашите не са се чупили, щерката е със здрава захапка. Mr. Green

сподели каква марка  са вашите  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 043
току що споделих проблема си с тях - написах че са успели да ме притеснят достатъчно и че има и други който са имали подобни проблеми , не че си нямам работа но пък не бих позволила да се случи нещо лошо нито на моето нито на някое друго дете  Naughty, ще изчакам отговор от тях и ще видя дали да се обърна към комисия за защита на потребителите

# 9
  • Мнения: 51
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.КУПИХ НА СИНА МИ 2 ЧИФТА ОТ НОВАТА И СТАРАТА ИМ КОЛЕКЦИЯ-ЕМИ ЕДНИТЕ МУ БЯХАСУПЕР МЕКИ ОТЗАД И СИ КРИВЕШЕ КРАКАТА ,А УЖ СА ПРОХОДИЛКИ.....ДРУГИТЕ СА ТВЪРДЕ ТЕСНИ И СЕГА СМЕ СЪС БЪЛГР. НА ПЧЕЛИНА ПЛОВДИВ

# 10
  • Мнения: 5 362
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.
Напълно подкрепям Peace

След подобен случай спрях да купувам от тази марка обувки.То не стига,че качеството им е на много по-ниско ниво от преди време,ами и цените им едни  ooooh!

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.
Напълно подкрепям Peace

След подобен случай спрях да купувам от тази марка обувки.То не стига,че качеството им е на много по-ниско ниво от преди време,ами и цените им едни  ooooh!
Кажете тогава от коя фирма купувате обувки?

# 12
  • Мнения: 8 769
КОЛЕВ И КОЛЕВ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА.
Напълно подкрепям Peace

След подобен случай спрях да купувам от тази марка обувки.То не стига,че качеството им е на много по-ниско ниво от преди време,ами и цените им едни  ooooh!
Кажете тогава от коя фирма купувате обувки?
Забравих им името-Чипо ли бяха...Някакви произведени в Китай по поръчка на българска фирма. Има и още едни подобни...их, че не помня имена. От естествени материали.
Колев и Колев за мен вече са минало. Изключително несъвпадение между качество и цена.  newsm11

# 13
  • Мнения: 6 164
Аз мисля, че не трябва само да заменят, а да подобрят качеството на продукцията си.
Не мисля, че авторката е толкова притеснена, че е счупен ципът, колкото че е бил в устата на детето. Нашите не са се чупили, щерката е със здрава захапка. Mr. Green

сподели каква марка  са вашите  Mr. Green

krissie, аз за твоята щерка имах предвид, че е със здрава захапка, аз имам син. Не съм се изразила ясно.
А иначе до К&К аз не припарвам! Stop Страшни боклуци! Само въпросните буйки купих с цип и връзки и за 3 пранета в пералнята вече не приличаха на обувка. Парцали.  Sick
А иначе редовно купувам на Bical www.bical.com - цени нормални, даже някои на К&К са по-скъпи и не знам защо?! качество перфектно, модели сто пъти по-хубави. Това е моето мнение от личен опит.
Чипо /Chippo/ са сладки, но не са ортопедични. Confused

# 14
  • Мнения: 1 733
И ние имахме аболютно същия проблем. За щастие намерих ципа в ръката му, преди да поеме към устата. Май наистина трябва да се оплачем някъде, където ще ни обърнат внимание, защото явно некачествената стока е тенденция...

Общи условия

Активация на акаунт