Много ми е мъчно!

  • 9 286
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 732
Момичета, аз явно наистина съм ГБП, та очаквам човешко отношение от другата страна  Sad
Имах поне мъъъничко надежда, че дъщеря ми ще поддържа цивилизовани отношения с БНД.
Да, да, ама не...както е казал поета...
Потърсих таткото, за да му съобщя, че ще заведа дело за бащинство и издръжка, защото от известно време той успешно ми бяга по тъч линията. Обаче явно не съм се съобразила, че човечецът е на безметежна почивка с другите три деца и жена си.
Че като се почна едно крещене по телефона, защо ми се обаждаш, не искам да те виждам, за мен си умряла, нямам дете, майната ти...да не продължавам, че ми се  Sick
Ни в клин...ни в ръкав...
Аз се облещих. Никога не се е държал така арогантно и агресивно. Никога.
И затвори телефона.

Аз го набрах отново. Вдигна жена му. Какво искаш?
Казвам аз какво искам не за мен, а за детето МУ, а тя - това не било дете, а копеле.
Е хайде кажете ми как да се поддържат нормални отношения, или поне разговори???
После като се почна, ти си такава, ти си онакава, ти си к...рва...
Аз пак се облещих.

Защо бе? Защо?
Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Той е патологичен лъжец!

Ясно е, че Вяра няма и няма да има баща.
Поне това стана ясно.
Ама ми е мъчно, че една майка нарича детето на друга майка копеле.
Какво им е виновно детенцето?  Cry

# 1
  • Мнения: 1 559
Честно да ти кажа,не виждам никакъв смисъл да водиш дело за каквото и да било Crossing Arms.Няма да съм груба с теб,и ще премълча някои неща Rolling Eyes Sunglasses.
Помисли добре,дали това дело ще ти е от полза Thinking,защото тогава той става също решаващо лице за бъдещето на детето ooooh!...тук виждаш ,че има доста бащи,които са си дали името,ама пак не дават нито пари,нито любов,та няма смисъл Naughty...това не те устройва,напротив след време ако решиш да взимаш някакви по радикални решения,той трябва да си каже тежката дума Sick,и ако иска да ти е гадно,може да те върти на шиш както си пожелае. #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 426
И аз те съветвам същото. Махни се, изтрий го от живота си, за да можеш да вървиш напред. Какво си зациклила на него, моля ти се, той има жена с три деца, има те тебе с едно дете и кой знае още кого и с какво... Ти какво мислиш, че той е казвал за тебе на жена си? Че си добра и прекрасна ли? Ами че пред нея той се е изкарал абсолютно невинна и безпомощна жертва на - няма да ти пиша каква точно те е изтипосал пред благоверната си, за да не те травмирам допълнително!
Събирай си мислите, изтрий всички пътечки към него и беж колкото имаш сили в обратна посока!

# 3
  • Мнения: 1 732
Абе мен ме оставете...Не съм важна...

# 4
  • Мнения: 1 426
Напротив, важна си! Детето усеща състоянието на майката. Не се ли успокоиш ти, то никога няма да се чувства сигурно в този свят, защото за него ти си олицетворение на света.
Забрави за физическия татко! Той никога няма да бъде наистина баща на детето ти. Успокой се, усмихни се, заживей уверено и ведро - и тогава вече ще можеш да се надяваш, че с дъщеря си ще срещнете онзи истинския, който за тебе да стане мъжът на живота, а за детето - баща...

# 5
  • Мнения: 1 732
Напротив, важна си! Детето усеща състоянието на майката. Не се ли успокоиш ти, то никога няма да се чувства сигурно в този свят, защото за него ти си олицетворение на света.
Забрави за физическия татко! Той никога няма да бъде наистина баща на детето ти. Успокой се, усмихни се, заживей уверено и ведро - и тогава вече ще можеш да се надяваш, че с дъщеря си ще срещнете онзи истинския, който за тебе да стане мъжът на живота, а за детето - баща...
Благодаря ти!   bouquet
Но аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
Както и да е. Нямам голям избор.

Мили мами, помолете се за една жена, която чака своето дете, а мъжът и почина при злополука онзи ден само на 33 години.
Дано има сили да издържи милата и да износи детенцето им!  Cry
Аз отивам да дам на близките малко кураж и да го изпратя за последно...

Боже, защо се случват такива неща? Защо?  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 589
Охх,незнам...И аз мисля,че сега го мислиш така,ама утре-вдругиден може да съжаляваш,задето си направила физическия баща толкова важен-ще ти трябва съгласието му за куп неща...Събери сили сега,тежко е,но я помисли-един ден като срещнеш достоен човек и той поеме част от товара ти-от чия полза ще е физическия баща да се бърка за щяло и нещяло в живота ви?Прегръдка от мен Hug

# 7
  • Мнения: 911
Мегън е съвсем права. Какво ще спечелиш като заведеш тия дела? Ти днес от един разговор си разтърсена, сега си представи безкрайни разправии - адвокати, документи и вскякакви други идиотизми и то за какво? - най-много за да може един ден Вяра да се кара с още трима за някакво наследство? Защо й е?!!!

Ти сега не виждаш хора насреща и човешко отношение, а като се изнасили така ситуацията със съдебни дела и пр....едва ли нещо красиво ще се получи.

А колкото до понятието "копеле" - както казва Тити Папазпв - то е от комунизма и жалко за нещастници, които го използват (още повече пък патицата, дето мъжа й го е правил това копеле  #Cussing out Божееееееееее, не спира да ме потриса колко простотия има по света!!!)

Според мен е най-разумно да предпазиш малката от тая помия, дето се е изляла днес върху теб!

Тя като навърши 18г. има право сама да го съди, ако реши, че иска този човек да й се води баща.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
САБИНА, аз ще заема другата позиция.

Ако това дъщеря ти да носи името на баща си е важно за ТЕБ - направи го. Той е неин баща и Вяра има право да носи неговото име. Вярно е, че ще му дадеш пълни права и т.н. - ти си наясно с това.
Успя ли да му кажеш по телефона, че ще водиш дело? Не се впечатлявай от това какво казва той или жена му. Просто ясно и точно го информирай и кажи, че друго няма да обсъждаш - ни каква си ти, ни какво е детето. Точка.

Моето вътрешно усещане е такова.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 327
А ти защо искаш да заведеш дело за бащинство? Заради името или заради издръжката?
И обсъждали ли стего този въпрос с господина?

Ако целта ти е да имате цивилизовани отношения по никакъв начин няма да спомогнеш за  нея с едно дело.
Нещата, които са ти наговорили са грозни, откъдето и да ги погледнеш. Все пак ако ти си к...а, то мъжът и е к....р, а тя е рогоносец в женски вариант... Така че по този начин обиждат себе си. Не им се връзвай на думите и на определенията. Обиждат хора, които се чувства или безсилни или виновни.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз се облещих. Никога не се е държал така арогантно и агресивно. Никога.
И затвори телефона.
Вероятно е бил изнервен не толкова от това, че ти си се обадила да го притесняваш, колкото от други обстоятелства около него - може би не е толкова спокойно и уютно в семейното му гнезденце. Не ти си го вбесила, а ти си била капката която е преляла чашата.

Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Той е патологичен лъжец!
Тя не му вярва - със сигурност  Thinking- може просто да е решила, че е готова да изтърпи това - само и само да не остане сама с децата /много жени постъпват така/.
Наистина си се обадила в неподходящ момент - аз си го представям  така - те са имали разправии, натрупало се е напрежение между тях и в този момент се обаждаш ти - и резултата е, че и двамата изливат гнева си върху теб и свалят напрежението.
Изчакай известно време, без да му звъниш ти - и ако той не се обади да попита как сте или да ти прати пари /пишеш че помага финансово/, заведи делото за бащинство - както си решила Peace

При някой от следващите разговори намери начин да му обясниш, че няма да търпиш такова отношение нито от него, нито от сляпата му жена
УСПЕХ   bouquet

# 11
  • Мнения: X
Момичета, аз явно наистина съм ГБП, та очаквам човешко отношение от другата страна  Sad
.....
Ясно е, че Вяра няма и няма да има баща.
Поне това стана ясно.
Ама ми е мъчно, че една майка нарича детето на друга майка копеле.
Какво им е виновно детенцето?  Cry
Ами - и мен ме вкараха в подобен филм... ако помниш.
Мъчно, много мъчно, плача и аз с теб.
Никой не заслужава това, което ти се случва. Няма такъв филм и никой няма право да го прави. Нито на тебе, нито на детето ти.  За съжаление не вярвам в това, че се връща някой ден. Прекалено много примери около мен на добри хора живели гаден живот и на гадни хора живели добър живот и нищо не върнало им се......

За съденето ми знаеш мнението - съдиш го до дупка - този явно е голям Г.З като моя бивш така че без никакви скрупули. Какво ще спечелиш от това съм ти казала.

# 12
  • Мнения: 2 274
Съчувствам ти - много.
В момента нямам въможност да бъда по-подробна- но и моето мнение е - СЪДИ ГО ДО ДУПКА. Да не ти пука.

# 13
  • Мнения: 1 426
...аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
То не става с вярване... просто се случва...
На мен, например, ми се случи...

# 14
  • Мнения: 561
...аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
То не става с вярване... просто се случва...
На мен, например, ми се случи...
Съгласна с Невада, само че и вярата помага, вярата, че си красива, умна жена, която заслужава нормален партньор и хармонична връзка!!! И се случва  Simple Smile - на мен ми се случи.

Общи условия

Активация на акаунт