Пролактин???

  • 3 037
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
вчера си взех резултатите,но ми дадоха час,чак за 24-ти ooooh!
626.1-това са
Ако някой е по-запознат нека ми обясни,за първи път пускам и незнам,какво ще рече това Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 657
никой ли не знае Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 128
Здравей! 626- това са твоите резултати, а отстрани на тази цифра трябва да са изписани референтни стойности от.....до в границите на които е норамалната стойност на пролактина за всеки човек. С две думи виж дали се вместваш в тези граници и ако е така няма място за притеснение. А ако не е лекаря ще вземе мерки.Желая ти успех!

# 3
  • Мнения: 2 657

пише за жени 29-513,04 pmol/l

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 14:53 от Йо

# 4
  • Мнения: 2 657
нещо не ми излиза отговора май newsm78

# 5
  • Мнения: 941
доколкото си спомням за пролактина,май ти е висок,дано не бъркам newsm78

# 6
  • Мнения: 2 657
явно не излизат стойностите дето ги написах
ето ги
пише за жени 29-513,04 pmol/l
 

# 7
  • Мнения: 941
явно не излизат стойностите дето ги написах
ето ги
пише за жени 29-513,04 pmol/l
 
е да де,а твоя е 626,значи е повишен

# 8
  • Мнения: 2 657
а зна4и се виждат Embarassed
 Cry

# 9
  • Мнения: 2 332
А защо всъщност изследваш пролактина си? Мисля, че е нормално да е по-висок ако кърмиш.

# 10
  • Мнения: 941
на мен той ми пречеше да забременея,и май беше над 1000 #Crazy Вече не помня името на лекарството,което пих,беше една таблетка,веднъж седмично,един месец.После даже спадна под нормата.Питай лекар да ти изпише нещо,незнам повода за изследването ти,но вземи мерки Peace

# 11
  • Мнения: 2 657
Ох имам проблем с гърдите.
За една година ме оперираха 2-ти от фиброаденоми...Като последната операция беше декември ooooh!Февруари отидох на преглед,защото много ме болеше другата гърда и се оказа мастопатия...Още тогава се видя нов образувал се фиброаденом на дясната пак...преди две седмици отидох ей така,да видя какво става,а се оказа,4е имам и на другата и докито поиска да пусна пролактина....каза,4е като излязат резултатите ще види дали ще ми предписва капки ooooh!та сега трябва да 4акам до 24 да види проклетите изследвания....Същевременно ми се искаше да мина пак при Гаврилов този месец,но незнам дали ще успея CryВе4е ми писна от тези мой гърди #Crazy

# 12
  • Мнения: 2 657
за мастопатията ми предписа Мастофит и Прогестогел,но болежките не отшумяват ooooh!всеки месец е мъка и някакви болки идиотски Twisted Evil

# 13
  • София
  • Мнения: 537
Завишен е, значи твоят лекар ще ти предпише подходящ медикамент за понижаване на нивата. Обикновено дават бромокриптин, парлодел или достинекс - докторът си те познава, знае какво ще е най-добре в твоя случай. Повишеният пролактин често пречи на овулацията. Ето една подобна тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=13605.0
Имай предвид, че е стресов хормон - ако си имала повишен стрес, била си много притеснена или даже не си си починала от бързане преди да ти вземат кръв, това изкривява резултата, ще излезе завишен.

Още малко за пролактина
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 423&Itemid=17

# 14
  • Мнения: 2 657
мерси мила,сега ще по4ета Hug

Общи условия

Активация на акаунт