проект за кухня - помощ

  • 2 637
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Това смятам да е кухнята ми и като цяло си я харесвам , но след 2 дни разглеждане усещам, че нещо не ми харесва . Незнам обаче кое да пипна и затова ми трябва вашата помощ. Само да обясня, че барплота се плъзга  Peace. Чудя се и дали гърбът да е цял  newsm78 въпреки че сега модата май е такава Thinking. Както и да е помагайте момичетааааа  Praynig http://images18.snimka.bg/003426724-big.jpg

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 10:26 от mrancho

# 1
  • София
  • Мнения: 375
направи си масто някъде горе в шкафовете да си сложиш микровълновата нависоко много е удобно и незаема работен плот, също така според мен ако сложиш мивката до комина в ляво ще ти се освободи целия плот защото така или иначе това местенце е малко и неизползваемо, сушката за чинии на мен не ми е удобно да е от лявата ми страна и за това става ненужно - това е разбира се лично мое мнение, казвам на мен как ми е удобно Mr. Green, няма ли да имаш миялна??? ако слагаш я сложи до мивката от дясната страна суепер удобно е отваряш вратата и пускаш чиниите Winkнаправи си и механизъм за бутилки до фурната ако имаш възможност, а както е на скицата гърба мен лично много ми харесва, незнам колко е практично зад котлоните само, там все пак пръска да не ти се оцапа стената, пробвай да скицираш само там гръб до горе за да видиш как ще изглежда, ако стои добре сложи само там Peace
мойте шкафове са до тавана тъкмо имам повече място където да тъпча, а и не се бърше прах Mr. Green Mr. Green
ами от мен това, кухнята кята цяло е страхотна  bouquet  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
На първо четене не ми харева, че няма горе шкафове  Thinking
Аз бих направила повечко, защото багажериите винаги се увеличават  Peace Иначе като цветове и проект е готино, гърбът също ще е хубаво да е цял   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 805
  morgancheto Миялна машина има точно до мивката от дясната страна  Peace
Миленка мястото е много малко и затова слагам централно само оранжевите шкафове иначе много се затваря  newsm78. Сега се чудя да пусна ли едни рафтове открити до аспиратора  newsm78. А и мисля за връзката с хола  да не стане много претрупано  #Crazy.
Иначе идеята я откраднах от тук http://www.martineli.com/shops_page_bg.php?secID=22 снимка 23 и 24

# 4
  • Мнения: 326
Моето мнение е да не правиш цял гръб, а да си избереш някакви тежкарски плочки. Поддръжката и визията на кухнята е съвсем друга когато е с плочки. Лично мое мнение. Друго-затвори пералнята с врати-да не се вижда. Ще пусна пак линк към моята кухня. Мисля че от там може да се види за какво говоря. Аз сама съм я измислила, вече писах за това в друга тема. Иначе идеята ти е готина, може да сложиш горе още някой шкаф. Вагонетка за бутилки също е много практично-някъде до фурната. Това е от мен. Успех и да си направиш най-готината кухня Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152671

# 5
  • Мнения: 326
Сега обърнах мнимание че си писали за барплота, че е подвижен, което означава че не може да затвориш пералнята.
Може да пуснеш рфтове до аспиратора или някой по изумен шкаф Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Сега обърнах мнимание че си писали за барплота, че е подвижен, което означава че не може да затвориш пералнята.

Ама аз си имам перално  Peace на мен пералнята няма да ми е в кухнята. Иначе много благодаря за идеята за плочките  Hug как не се бях сетила по рано  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 805


Много ми харесва кухнята ти Peace. Много е слънчева и топла Hug .

# 8
  • Мнения: 326
Благодаря. И твоята ще стане супер. Боята си я направи мъжа ми. Simple Smile Simple Smile  Взе бял латекс Дисповит, че може да се мият стените и сложи прилично количество оранжев оцветител на Боро и докато не получи хубав цвят не спря да бърка из кофата и да маже по стените Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Но стана добре.  И не се отказвай от плочките, наистина е по-добре. Само трябва да си харесаш нещо, което да напасне на целия ти интериор Simple Smile

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 47
Много е интересна идеята - тъмен долен ред, светъл - горен    bouquet Мисля, че ще я крадна  Peace

# 10
  • Мнения: 8 242
Рени, прави си шкафовете до горе до тавана! Щото като имаш 10-15 санта само прах събират и губиш място  Wink

# 11
  • Мнения: 204
моят съвет е долния ред да бъде изцяло от чекмеджета, много по- удобно е да виждаш всичко като го извадиш, без да се навеждаш, те са достатъчно здрави и в тях можеш да си държиш тенджери, чинии, всичко; другия ми съвет е да сложиш отстрани на аспиратора чекмеджета, кутии или просто рафтчета, ще се отвори някак, ама много не ни слушай, защото на снимка човек се лъже, ти си знаеш местото, уредите, които трябва да събереш, разположение на токовеи тръби и т.н.

# 12
Като цяло има правило за разположението на мебелите по-скоро на ел.уредите в кухнята на мен ми го обясниха като ми правиха проекта за кухнята. Трябва да се получи затворен цикъл т.е. вадиш от хладилника, миеш на мивката, режеш- плот, след това го готвиш- печка. Това ми го обясниха проектантите на моята кухня. Събота и неделя ще ми я монтират стискайте палци.

Общи условия

Активация на акаунт