И аз да се оплача от петък 13...

  • 1 949
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Ставам сутринта, викам си прекрасен ден. Събудих детето и се оправихме. Отидохме да си поръчам торта (в неделя одъртявам). Междувременно съм пуснала пералнята.
Връщам се - и какво да видя...  ooooh!
Цялата кухня и половината хол в една педя вода. Изскочил маркуча, а до сега никога не е ставало.
Идея си нямате как се гъзих бременна с парцали да обирам водата. Добре, че и синът помогна малко. Та това беше.
Внимавайте днес!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 243
И на мен ми е кофти ден!  Tired Ставаме две...

# 2
  • Мнения: 2 631
Сервото на спирачките на втората ми кола се оряса днес  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, на мене пък прахосмукачката ми умря оня ден, в сряда, на 11-ти. И ся ко да напрайм Laughing

# 4
  • Мнения: 2 336
На мен гаф на този ден ми е за сефте, ама съм чула много интересни историйки.
Едва ли имат нещо общо с деня и датата, ама това не пречи последните да са набедени за виновни за злополучните изпълнения.

# 5
  • Мнения: 819
Ние пък сме се наводнявали нееднократно  Mr. Green ...и никога на петък 13-ти . Вчера пък колата ме остави на едно кръстовище... Crazy добре, че не беше днес, че щях да си кажа, че е от датата.
Ако още от сутринта станете с такава нагласа, бъдете сигурни, че все нещо ще се случи. На други дати са се случвали къде по-неприятни неща. И фатално число равно ли е на лошо число? Мен пък ме кефи  Laughing

# 6
  • Мнения: 326
Нищо й няма на датата - всичко е само в главите ни Simple Smile Летяла съм на 13 - петък, много дълъг полет от 9 часа + още един 2 часа. Нищо. Шофьорска книжка от първи път взех пак на тази дата. Ами това е от мен.

# 7
  • Мнения: 447
Нищо й няма на датата

Има, има.... Взех, че се омъжих на петък 13-ти................ Sick

# 8
  • Мнения: 133
Ей, чак сега усетих: една луксозна клошарка като се нахвърли на улицата върху мен крещейки: "Кучко о о о, не ми трябват твоите знаци с ръце (????), аз пари нямам да ям......" и т.н.
Уф, добре че успях скорострелнически да се вмъкна в сградата. Само чувах след себе си "мърло о о, на тебе говоря!" Добре, че имаше много хора на улицата, та почни никой не се усети, че вика на мен  Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 631
Ей, чак сега усетих: една луксозна клошарка като се нахвърли на улицата върху мен крещейки: "Кучко о о о, не ми трябват твоите знаци с ръце (????), аз пари нямам да ям......" и т.н.
Уф, добре че успях скорострелнически да се вмъкна в сградата. Само чувах след себе си "мърло о о, на тебе говоря!" Добре, че имаше много хора на улицата, та почни никой не се усети, че вика на мен  Embarassed



 #Crazy Shocked #Crazy Т'ва па за кво??

Един колега го уволниха днес...  ooooh!

# 10
  • Мнения: 133
Ако знаех за колегата ти щях да се въздържа   Wink

# 11
  • Мнения: 2 631
Има и други колеги  Twisted Evil  Mr. Green
Кажи за клошарката, че нещо не разбрах как теб избра...

# 12
  • Мнения: 211
Е, на мене пък прахосмукачката ми умря оня ден, в сряда, на 11-ти. И ся ко да напрайм Laughing
Хах, мойта пък в понеделник Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 270
Нищо й няма на датата - всичко е само в главите ни Simple Smile

Не е от датата . . .

# 14
  • Мнения: 6 713
Днес получих писмо, че не ме взимат на една работа, за която бях кандидатствала  smile3532
Хич не ми пука! И не мисля, че е от датата де, явно е чисто съвпадение...

Общи условия

Активация на акаунт