Повръща от купешко пюре

  • 456
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Повръща от купешко пюре!!!
Направо не до умявам!!! newsm61
Севте му дадох купешко, защото бяхме на гостир и нямаше как да си занеса домашното пюренце, за да не вкисне докато отидем, а то какво стана  ooooh!
Случвало ли ви се е?!
Какво равите в такива случай?! Дадавам ли купешки пюрета или да не рискувам повече?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Може да е от конкретното пюре,а не от купените пюрета по принцип!Може някоя съставка да не му е понесла!Аз бих изчакала 1-2 седмици и бих пробвала пак,но с някоя неутрална и щадяща комбинация.

# 2
  • Мнения: 789
А какво пюре си дала? Досега тези съставки в домашно ядени ли са? Да не би да не е било гладно детето или пък много лакомо да е яло и да му е дошло в повече.....
Случвало ми се се е да ми повърне, но ако много съм настоявала да си изяде всичко и накрая това е резултата Sad

# 3
  • Мнения: 1 691
Да не би да е било гадно на вкус  newsm78 Ти опита ли го? Аз купешки пюрета не съм давала, но понякога ми се повдига само като прочета етикета (например веднъж видях комбинация "риба+картофи+червено цвекло+ябълка"  Sick ). Или пък консистенцията е била непривична - прекалено фино смляно или пък с парченца?
Иначе най-малко вероятно е според мен да е от някоя от съставките, тогава реакцията нямаше да е точно повръщане.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Прибързваш с констатациите.  Опитай друго пюре от друг производител и тогава се тревожи.
И винаги гледай срокът на годност!

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 20:56 от ivonska

# 5
  • Мнения: 791
В срок на годност е, съставките сме яли и в домашни пюрта, та и за това неразбирам защо повърна newsm78 Примляскваше докато му го давах, но изяде само 50гр. и после го докърмих. Вече сме добре  Hug Вчера следобяда беше кошмарен, но привечер се успокой. Направихме една пауза от 6часа без да яде нищо, за да му почине коремчето и като се насука си възвърна цветът. Само ако знаете как беше жлътнал, та даже със зелиникъв отенък Sick

Общи условия

Активация на акаунт