Капсулиран ечемик--успяхте ли да го махнете без оперативна намеса

  • 14 228
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 482
 Малко предистория както се казва: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202892.msg4339568#msg4339568
И сега по-същество..най-накрая ми остана време и средства да ходя по лекари и първа беше очната. Оказа се ,че топчето е капсулиран ечемик. Изписа ми някакви капки, и каза да слагам 10 дена и да го масажирам, обаче почти нямало шансове след като е капсулиран ечемика да се оправи и трябвало да цепи клепача, което ще рече упойка, подпухнал клепач, седене вкъщи посред лято поне 2 дена, капки и други такива. А на мен работата ми е на компютър, освен това нося лещи за късогледство(от очилата нещо ме боли глава като стоя цял ден с тях  Rolling Eyes) и някак си не ми се ще да ми цепят клепача... Досега никога не ми е излизал ечемик и как можа да ми излезе капсулиран ... #Cussing out На някой излизало ли му е такова капсулирано чудо и успяхте ли да го махнете без да ви цепят клепача? Praynig

# 1
  • Мнения: 1 559
Мъжът ми успя да премахне капсулиран ечемик с хомеопатия.
Първия път, когато му излезе, го махнаха оперативно (преди това слага капки без резултат). Но след няколко месеца това чудо се появи отново и пак се капсулира. Тогава започнах по- настоятелно да му мрънкам да пробва с хомеопатия. Беше доста скептичен, но е факт, че ечемикът се махна.
Не знам би ли опитала с хомеопатия. Аз друг метод не знам.

# 2
  • Мнения: 1 080
Малкото ми дете близа половин година си ходеше постоянно с ечемици .Единя беше обявен за киста ,после за капсулиран и операция искада му правят .Всъщност ечемика собщо взето сам си изтече .Топли компреси ,могат да помогнат .

# 3
  • Мнения: 482
Мъжът ми успя да премахне капсулиран ечемик с хомеопатия.
Първия път, когато му излезе, го махнаха оперативно (преди това слага капки без резултат). Но след няколко месеца това чудо се появи отново и пак се капсулира. Тогава започнах по- настоятелно да му мрънкам да пробва с хомеопатия. Беше доста скептичен, но е факт, че ечемикът се махна.
Не знам би ли опитала с хомеопатия. Аз друг метод не знам.
Бих опитала с всичко друго освен с цепене на клепача.   Stop
Само че изобщо не съм наясно, трябва ли индивидуално да ходя на хомеопат или и там си има някакви стандартни неща? Например, при вас какво точно помогна? И дали мога да пробвам същото нещо? А ще пробвам и топли компресчета  Peace

# 4
  • Мнения: 1 559
Ако искаш да се лекуваш с хомеопатия, ще се наложи да отидеш на хомеопат.
В хомеопатията няма "стандартни" лекарства. На мъжа  ми му помогна неговото индивидуално конституционно лекарство (това, което отговаря на неговата конституция - на индивидуалните му качества и характеристики на душевно, емоционално и телесно ниво).
Успех!

# 5
  • Мнения: 482

И сега ако някой ми помогне за координати на хомеопат във Велико Търново? newsm78 Намерих някакви координати на д-р Хаджиев ,ама дали е добър Thinking А как върят цените на прегледите при хомеопат? Да си имам някаква представа все пак, че така съм доста неориентирана в тази посока Blush

Общи условия

Активация на акаунт