уреди Conegliano

  • 4 509
  • 18
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 74
Здравейте,искам да разбера мнението Ви за фурни и плотове за вграждане-марка Conegliano,тъй като аз си взех точно такива,а мненията в другите форуми където четох ме разочароват.

# 1
  • Мнения: 223
Имаме приятел,който работи там,винаги е казвал ,че качеството си е качество...само това мога да изразя като мнение

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И тук има много мнения за тази марка - и всичките са отрицателни. Китайски боклуци. Особено за абсорбаторите има ужасни мнения.

# 3
  • Мнения: 741
И аз съм чувала доста отрицателни мнения за тази марка

# 4
  • на село
  • Мнения: 74
Еееее,Вие ме разбихте,абсорбатора ми е също на тази марка.Еми к'вото стане ще сърбам попарата,която си надробих-мерси все пак за мненията Ви.

# 5
  • Мнения: 129
Скоро си взехме фурна,плот и аспиратор.За сега ползвам само фурната,защото не е готово още новата ми кухня,но съм доволна. А маракта не е ли италианска? newsm78

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Е, не се отчайвай, може да си попаднала случайно на качествена стока. Аз също бях пуснала тема за такъв абсорбатор, защото много ми хареса дизайна, но го оплюха набързо и се отказах.

# 7
  • на село
  • Мнения: 74
Да Mon sher,италианска е марката.

# 8
  • на село
  • Мнения: 74
Извинявай Mon cher,обърках ти името в бързината

# 9
  • Мнения: 172
Абсорбатора и плота ми са то тази фирма. Ползвам ги вече 2 години и нямам оплаквания.

# 10
  • Мнения: 129
Извинявай Mon cher,обърках ти името в бързината
  bouquet

# 11
  • Мнения: 780
Чела съм доста отрицателни мнения за марката , но аз имам доста уреди  от нея и съм доволна

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да Mon sher,италианска е марката.

Италианска друг път. Една мама тук в някоя от темите беше писала, та да повторя- като е италианска, дайте официалния сайт да го видим. Правят се в Китай, не се заблуждавайте.

# 13
  • Мнения: 129
Да Mon sher,италианска е марката.

Италианска друг път. Една мама тук в някоя от темите беше писала, та да повторя- като е италианска, дайте официалния сайт да го видим. Правят се в Китай, не се заблуждавайте.
http://www.coneglianobg.net/

# 14
  • Мнения: 1 426
Където и да се правят - на мене абсорбаторът и миялната машина са ми Conegliano и съм много доволна, хем бяха доста евтини.

Общи условия

Активация на акаунт