Вярвате ли в чудеса?

  • 3 156
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Ако Да, то кажете поне едно, което се е случило с вас!

Ако Не, защо?

Аз вярвам.  Hug

# 1
  • Мнения: 490
Да, вярвам.
Случи ми се преди около година.
То си има име и много съм му благодарна! Heart Eyes
Живота ми се обърна на 180 градуса- в положителната посока! Peace

# 2
  • Мнения: 2 401
И аз вярвам. Обаче вярвам и че мога да ги предизвикам.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво значи чудо?
Дай определение или пример за чудо.

# 4
  • Мнения: 419
Вярвам, че ако някой си пожелае нещо достатъчно силно, то непременно се сбъдва  Peace
Проверено и доказано  Hug

# 5
  • Мнения: 2 336
Вярвам, че ако някой си пожелае нещо достатъчно силно, то непременно се сбъдва  Peace
Проверено и доказано  Hug
Peace

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Анче мамче, ама и ти не си казала защо вярваш  Simple Smile

Иначе да, вярвам. Няма да кажа, ще ме вземат в лудницата  Crazy

# 7
  • Мнения: 640
Вярвам, че ако някой си пожелае нещо достатъчно силно, то непременно се сбъдва  Peace
Проверено и доказано  Hug
Peace
newsm10

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вярвам, тъй като не  е имало логика или рационалност в слу4ките,както и събитията от живота са си цяло 4удо! определено са си много странни такива неща и 4овек не оби4а да е пред алтернативата да го сметнат за луд!особено, ако срещне за опонент рационална ли4ност, дето затваря мисленето си само до логика!

# 9
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Вярвам, че ако някой си пожелае нещо достатъчно силно, то непременно се сбъдва  Peace
Проверено и доказано  Hug
Peace

# 10
  • Мнения: 32
И аз вярвам. Обаче вярвам и че мога да ги предизвикам.

Да, и аз! Тази сутрин сътворих едно.

# 11
  • Мнения: 4 447
Вярно, че не съм казала, чаках да видя кой ще се осети пръФ, но като гледамдо сега никой нищо конкретно не е казал.

А за чудо бих казала следното (пример):

Човек изпада в кома. Няма надежда да се събуди. Лежи така години. И един ден - чудо - буди се. Друг човек - променен, по-добър,по-обичащ - различен...

е такова например... или нещо друго - арационално Grinning

Или пък удо за някой може да е, че днес за пръв път в живота си е супял да сгтви както му се иска....

# 12
Вярвам!   Peace  Заради моето малко чудо - Велизар. А преди него (нямам истории като тази за комата,а нещо по-тривиално  Crazy ) - след като се запознахме със съпруга ми (тогава гадже) ни се случваха странни неща,сякаш имахме телепатична връзка - в размисли,изказвания,уж случайни срещи,телефонни обаждания и какво ли още не .. не мога да го опиша .Случват се дори и сега,но спряхме да се учудваме и да се питаме "ама как така става"??   Grinning

# 13
  • Мнения: 871
Какво по-голямо чудо от децата ни?

# 14
  • Мнения: 1 849
Да вярвам!

Чудо за мен са променените животи на хората около мен, които са били безнадеждни преди...
Чудо са спасените животи на децата ми ....
Чудо е, че за един месец събрахме 1000 лв, за сватбата ни, когато единствения ми стабилен доход беше 50 лв. и си я платихме сами!
Чудо е,че никога не сме си лягали гладни и винаги когато свършат парите Бог снабдява по-най различни начини. (не ме разбирайте погрешно, с мъжът ми работим и двамата)
Чудо, че съм карала старата ни кола по магистралата с над 120 км/ч и после я поглежда майстор и казва, че това нещо не може да върви, защото ще се разпадне....някой нещо не бил заварил...
Чудо е, че много пъти карам в много лошо здравословно състояние и винаги успявам да се прибера без произшествия..
Всеки ден съм свидетел на такива...
Слава на Бога!

Общи условия

Активация на акаунт