Не иска друго освен Ам?

  • 997
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте!Сина ми от повече от 4-ри месеца не иска друго освен Нестле Джуниър.От време на време хапва малко хляб,краставица,солети.Нищо друго.Ако имате някаква идея ще съм ви благодарна!Също и трябва ли да му давам някакви витамини и какви?

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Вашето бебе още е много малко и трябва да се храни сама с мляко. При навършини 4 м. към 5-тия е добре да започнете захранваване с плодови пюрета, следвани от зеленчукови и каши, така, че до края на 5 м. да изместите обедното хранене и следобедното от АМ с пюрета и каши. Подробности за захранването има в други теми.

# 2
  • Мнения: 227
 GrinningСигурно не сте видели лентичката с възрастта на детето-той е на година и девет месеца вече.Този период с НЕяденето продължава вече 5 месеца.Иначе си го бях захранила към 6-ят месец,в по-късен етап си го записах на кухня-всичко си ядеше.Отакто запонаха да го мъчат зъби към годинката и 4-ят месец,спря категорично всякаква храна.Сега е извадил всички зъби,но продължава с НЕяденето. SadСамо на Недстле Джуниър я караме..

# 3
  • Мнения: 5 760
Извинявайте за неволната грешка. Embarassed Добре е да се консултирате с специалист гастроентеролог- проблемът със злоядото дете е доста тежък. Все пак изберете някакви предпочитани храни. Тези деца обикновенно предпочетат по-суха рана- печено пиле, кюфте, пържени или печени картофи. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт