д-р Давидков-Варна

  • 1 136
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Здравеите можете ли да ми кажете дали знаете нещо за д-р Давидков (до колкото знам е акушеро гениколог от Варна).Предварително благодаря за отговорите ви.

# 1
  • Мнения: 705
за и против д-р давидков се е изписало доста във форумите, мненията общо взето са в двете противоположности. лично аз съм една от най-големите му превърженички и смятам че е много добър специалист, макар и доста труден характер.
аз забременях планирано благодарение на него и го препоръчвам искрено на жените, които имат проблем със забременяване или износване на бебетата.

# 2
  • Мнения: 136
Цитат на: stelt
за и против д-р давидков се е изписало доста във форумите, мненията общо взето са в двете противоположности. лично аз съм една от най-големите му превърженички и смятам че е много добър специалист, макар и доста труден характер.
аз забременях планирано благодарение на него и го препоръчвам искрено на жените, които имат проблем със забременяване или износване на бебетата.


  Аз също забременявах около две години преди да отида при    Д-р давидков .Първо няколко месеца без намесата на доктор, след това още доста месеци с помощта на други спрециалисти- без никакъв успех и без обяснение защо не става!
Три месеца след като Давидков "пое моят случай" вече носих в утробата си моя син!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: stelt
за и против д-р давидков се е изписало доста във форумите, мненията общо взето са в двете противоположности. лично аз съм една от най-големите му превърженички и смятам че е много добър специалист, макар и доста труден характер.  


И аз съм на същото мнение Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт