Страхотни сайтове за мода и дрехи

  • 9 265
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 277
Знам, че повечето от вас са запалени фенки на модата и дрехите (като мен Laughing), затова изнамерих няколко страхотни сайта за парцалки и обувки и предлагам да ги пообсъдим:

www.nordstrom.com
www.ninewest.com
www.bebe.com

# 1
  • Мнения: X
Благодаря!  bouquet
Отивам да разглеждам Peace

# 2
  • Мнения: 22 432
Всичко е супер, но и цените им са просто очарователни. ))))

# 3
  • Мнения: 211
Не съм пазарувала от сайтовете, но съм пазарувала дрехи и обувки от тези марки. Мога да кажа, че Найнувест са страхотно качество. Доволна съм и от трите.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 277
Да, много са хубави! Аз съм голяма фенка и на GUESS.COM, като на Солунска (до SPRIDER) продават техни дрехи и часовници или поне така пише на етикетите, но повечето неща, които са в магазина ги няма на сайта, затова си мисля, че са фалшименто Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 171
Ето нещо и от мен www.ASOS.com - нямат доставка до България, но нищо не пречи да поизплакнем око  Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, много са хубави! Аз съм голяма фенка и на GUESS.COM, като на Солунска (до SPRIDER) продават техни дрехи и часовници или поне така пише на етикетите, но повечето неща, които са в магазина ги няма на сайта, затова си мисля, че са фалшименто Laughing

Галерия Скандало ли имаш предвид, на Ирен Онтева магазина? Мисля, че са си оригинални там.

# 7
  • Мнения: 374
аз нещо все не възприемам идеята да си купя обувки от интернет.без проба просто....няма начин.и после пък ако си купя и не ми станат трябва да пробутвам на приятелки.иначе за дрехи бих поръчвала, малко по-различно е.обаче сайтове много разглеждам де  Peace

# 8
  • Мнения: 2 414
не е тук мястото,но да Ви питам-от кой сайт за парфюми сте доволни?Аз се колебая дали да не си поръчам от get.bg  иили megashop Thinking

# 9
  • Мнения: 1 321
Харесва ми темичката записвам се да ви следя. Hug

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз не съм си поръчвала парфюми от тези сайтове-все си мисля, че ще ме изментят нещо и май съм повече навита за beauty zone в мола или сити центъра Grinning

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 277
Леле, iren_alex, в този сайт, който си посочила наистина има страхотни неща, а на разпродажба са направо без пари (гледах обувки по специално) Sunglasses

# 12
  • Мнения: 22
Леле, iren_alex, в този сайт, който си посочила наистина има страхотни неща, а на разпродажба са направо без пари (гледах обувки по специално) Sunglasses
оххххххххх,защо ме зарибихте и мен!!!!!!!! smile3511 smile3511.наистина ли нямат доставка до БГ???

# 13
  • Мнения: 125
А някой знае ли от www.delias.com доставят ли до България?  Simple Smile (преполагам отговорът ще бъде "НЕ"  Sad )

# 14
  • София
  • Мнения: 971
Знам, че повечето от вас са запалени фенки на модата и дрехите (като мен Laughing), затова изнамерих няколко страхотни сайта за парцалки и обувки и предлагам да ги пообсъдим:

www.nordstrom.com
www.ninewest.com
www.bebe.com


А тези трите доставят ли до България? Мсля че не, за bebe съм сигурна, проверявала съм защото мислях да ги включа в наръчника за пазаруване.

Общи условия

Активация на акаунт