Вярно ли е, че от дъха на йодните пари, децата ни биха могли да са по-здрави?

  • 2 349
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Имате ли опит и впечетления по този въпрос?

# 1
  • Мнения: 1 877
Така казват,но личен опит нямам.Може би морските майки ще се изкажат по този въпрос

# 2
  • Мнения: 2 821
Доколкото съм запозната, йодни пари се дишат и са най-въздействащи върху организма при изгрев слънце. Как ще заведеш детето толкова рано на плажа, незнам Thinking

# 3
  • Мнения: 730
Доколкото съм запозната, йодни пари се дишат и са най-въздействащи върху организма при изгрев слънце. Как ще заведеш детето толкова рано на плажа, незнам Thinking

Така е  Peace

# 4
  • Мнения: 1 113
И аз съм чувала, че имат благотворно действие върху организма.
Мама Блу, може да почиват на място, което до плажа. Преди три години бяхме на море в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 183
в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Simple Smile

Да и аз помня като сме ходили на къмпинг, като малки. От Бургас сме, но ходехме по къмпинги за по 1-2 седмици. Наистина сутрин особено силно мирише на море.

# 6
  • Мнения: 2 821
И аз съм чувала, че имат благотворно действие върху организма.
Мама Блу, може да почиват на място, което до плажа. Преди три години бяхме на море в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Simple Smile

така става, да Wink

# 7
  • Мнения: 4 585




Wolf няма претенции към заглавието на темата, госпожо.
Wolf e ларж. Попитайте и за ларж, за йодираната сол, за щитовидната жлеза.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Имат, и то голямо значение Peace

Общи условия

Активация на акаунт