Най-тъпата тема пускана във форума

  • 15 603
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Аз се самономинирам - "Къде изчезна Галя Щърбева". После анкета ще направим ако тръгне темата...

# 1
  • Мнения: 5 577
"Какво мислите за свирките и практика ли са те за вас"

# 2
  • Мнения: 2 013
Има тема по тази тема: "Слагате ли шапчица вкъщи"
Запиши се там

# 3
  • София
  • Мнения: 177
"На коя дата тръгнахте". Така й не разбрах каква й е идеята и кого го интересува подобна статистика newsm78

# 4
  • Мнения: 6 417
Аз се самономинирам - "Къде изчезна Галя Щърбева". После анкета ще направим ако тръгне темата...
Тя се върна май  Flutter

# 5
  • Мнения: 1 533
Обмислям да пусна тема днес - Общофорумско палцестикане - Моля стискайте ми палци да ми стигне тонера, ще принтвам 250 стр Hug

# 6
  • Мнения: 2 161
E,как коя?Блудство или подигравка е това с автор iagodka
Тъпи са и темите,в които авторките ругаят свекървите си,а същевременно живеят в домовете на мъчителките си.
Но най-най ме отвращават темите,в които се пише за това,колко грозна е Ани Салич,Глория,Десислава и прочие.Боже мой,в действителност тук,във форума, много рядко съм виждала наистина красиви жени.Е,питам аз,как им се преобръща езика на всички съскащи да говорят такива гадости.Нямат ли огледала в домовете си?

# 7
  • Мнения: 2 013
Дам. Темите за свекървите са ми любими. А ако тези свекърви имаха нет, какво ли щеше да се лее в темите за снахите.

# 8
  • Мнения: 5 299
"На коя дата тръгнахте". Така й не разбрах каква й е идеята и кого го интересува подобна статистика newsm78
Пълно е с такива "статистики" Grinning
Мен ме интересува, защото си водя записки за всеки потребител, до най-малката подробност Mr. Green

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
E,как коя?Блудство или подигравка е това с автор iagodka
Тъпи са и темите,в които авторките ругаят свекървите си,а същевременно живеят в домовете на мъчителките си.
Но най-най ме отвращават темите,в които се пише за това,колко грозна е Ани Салич,Глория,Десислава и прочие.Боже мой,в действителност тук,във форума, много рядко съм виждала наистина красиви жени.Е,питам аз,как им се преобръща езика на всички съскащи да говорят такива гадости.Нямат ли огледала в домовете си?


Това, че го пишат във форума, само потвърждава, че и на живо си ги плещят тези неща - примерно по комшийски ... изобщо няма какво да се чудиш
Някоя тема, ако ми е тъпа, не я чета, но пък ми е тъпо това, че съм засичала потребителки, които си притиворечат и послъгват в постовете си и това се вижда  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 3 835
Но най-най ме отвращават темите,в които се пише за това,колко грозна е Ани Салич,Глория,Десислава и прочие.Боже мой,в действителност тук,във форума, много рядко съм виждала наистина красиви жени.Е,питам аз,как им се преобръща езика на всички съскащи да говорят такива гадости.Нямат ли огледала в домовете си?[/b]

Ей как хубаво си го казала, и аз много пъти съм си задавала този въпрос.

# 11
  • Мнения: 27 524
На мен фаворити са ми за имената  Grinning

# 12
  • Мнения: 7 723
Каква зодия за вашите деца?- и двумесечна анкета имаше там ooooh!

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз имам огледало вкъщи и виждам, че не съм си изпляскала гениталиите и цицките пред децата, нито съм си слагала силикони където ми падне, нито пък ходя да се излагам да пея и говоря пред широка аудитория, след като знам, че не мога.

Та за най-тъпа тема ли идеше реч - всички с имена и безсмислени статистики:

НА КОЛКО СТАНАХТЕ МАМА ??? 

Колко е разликата в годините Ви....? 

Събота или неделя подписахте? 

Димитър или Никола?

И т.н. ...

# 14
  • Мнения: 1 299
E,как коя?Блудство или подигравка е това с автор iagodka
Тъпи са и темите,в които авторките ругаят свекървите си,а същевременно живеят в домовете на мъчителките си.
Но най-най ме отвращават темите,в които се пише за това,колко грозна е Ани Салич,Глория,Десислава и прочие.Боже мой,в действителност тук,във форума, много рядко съм виждала наистина красиви жени.Е,питам аз,как им се преобръща езика на всички съскащи да говорят такива гадости.Нямат ли огледала в домовете си?


Chanel  ми е написала мнението  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт