пюре от банани

  • 1 195
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 092
Какво ще кажете за пюрето от банани на Ганчев?От кога може да се дава?Знам че пише за над 3 месеца ,но ми се вижда доста раничко newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
По принцип е хубаво да е след 4 навъшени месеца. Вече можеш да го даваш. Не са лоши пюретата. Имат недостатък, че има в тях прибавена захар, пектин и разни есенции и Е-та, но не е болка за умиране. Аз съм ги давала  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 217
Точно това пюре на Ганчев е отврат. Sick
Калоян изобщо не го яде.
Много е ароматизирано.
Аз му пасирам пресен банан и му го давам
и го яде с удоволствие.
А сока на ганчев-банан ми ароматизира шишетата за дни напред. newsm78 #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 092
как го пасираш newsm78.В смисъл добавяш ли АМ или просто белиш банана и пасираш?Не става ли много гъсто newsm78

# 4
  • Мнения: 1 467
По принцип е хубаво да е след 4 навъшени месеца. Вече можеш да го даваш. Не са лоши пюретата. Имат недостатък, че има в тях прибавена захар, пектин и разни есенции и Е-та, но не е болка за умиране. Аз съм ги давала  Simple Smile

Не бих дала за нищо на света такова нещо на детето си, особено в тази възраст, на 4 месеца.
Да, ако ще е банан, поне да е суров смачкан. Не бих дала банан въобще, по принцип. По-добре ябълка, круша.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не бих дала за нищо на света такова нещо на детето си, особено в тази възраст, на 4 месеца.
Да, ако ще е банан, поне да е суров смачкан. Не бих дала банан въобще, по принцип. По-добре ябълка, круша.

Не се пали толкова. Хиляди деца хапват от тези пюрета, даже и по-рано от 4 месеца, и оцеляват  Grinning Сурови пасирани или смачкани плодове се дават задължително след 6 навършени месеца. Бананът е чудесен плод, аз с него захраних сина си  Peace

# 6
  • Мнения: 5 362
А защо не даваш направо пресен банан?Пасиран,и може малко мляко да му добавиш,за да не стане прекалено гъсто пюрето.

# 7
  • Мнения: 1 467
Не бих дала за нищо на света такова нещо на детето си, особено в тази възраст, на 4 месеца.
Да, ако ще е банан, поне да е суров смачкан. Не бих дала банан въобще, по принцип. По-добре ябълка, круша.

Не се пали толкова. Хиляди деца хапват от тези пюрета, даже и по-рано от 4 месеца, и оцеляват  Grinning Сурови пасирани или смачкани плодове се дават задължително след 6 навършени месеца. Бананът е чудесен плод, аз с него захраних сина си  Peace

Не се паля, съжалявам, не винаги написаното отговаря на интонацията, с която би било изрченено, например, рискът на Интернет пространството (сега съм широко ухилена:)), цитатът не беше насочен към теб, а към цитираните пюрета. Естествено, че е вкусен плод бананът, ако се дава, мисълта ми беше, да се дава суров, а не някакви ароматизирани пюренца.

# 8
  • Мнения: 27 524
Не се паля, съжалявам, не винаги написаното отговаря на интонацията, с която би било изрченено, например, рискът на Интернет пространството (сега съм широко ухилена:)), цитатът не беше насочен към теб, а към цитираните пюрета. Естествено, че е вкусен плод бананът, ако се дава, мисълта ми беше, да се дава суров, а не някакви ароматизирани пюренца.

Да, разбира се  Hug

# 9
  • Мнения: 227
И аз съм съгласна със мнението на повечето майки.По добре му паси раи пресен банан е и на Ганчев не е лошо.Ти си реши

# 10
И аз го давам това пюре и синът ми толкова го харесва,че не мога да смогна с лъжицата  Joy.И мислех тези дни да му дам пасираен банан,ама се чудех дали вече може newsm78
 

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
С пресните банани почнахме след 6я месец.Ако си го купила пюрето можеш да му дадеш,ако не си вземи си Сънвал.Много добри са за захранване.

# 12
  • Мнения: 1 092
от всичко написано не разбрах мога ли да му давам пресен намачкан банан или трябва да изчакам до навършени 6 месеца newsm78.А относно вкуса на пюретата явно нашия вкус и бебешкия нямат нищо общо Hugлично за мен всички пюрета са гадни на вкус ,но децата ни ги ядат нали Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 15 197
Сурови плодове-след 6-тия месец. Това бих те посъветвала аз.

# 14
  • Мнения: 27 524
tymbalymba, можеш.  Peace
tedy2, ти не  Stop
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт