Добър гинеколог в Пловдив

  • 1 759
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Моля ви кажете ми добър гинеколог в Пловдив.Предложиха ми Канатова и Дионисиева някакви мнения за тях?!Утре съм ще ходя на преглед ,а все още не съм решила при кой?

# 1
  • Мнения: 4 700
Зависи zа какво ти трябва гинеколог. Аz съм била при Канатова и съм доволна от нея. СтаваШе въпрос zа въzпаление. Бих я препоръчала zа горене на ранички, лекуване на инфекции, гинекологични операции и zа следена на беzпроблемна бременност. Но ако имаШ проблем със zабременяването, стерилитет или рискова бременност бих ти препоръчала да потърсиШ някой друг.

За Дионисиева никога не съм чувала.

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 20:15 от milepetrova

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Виж този списък. Обсъждани са и двамата. Успех!

# 3
Зависи zа какво ти трябва гинеколог. Аz съм била при Канатова и съм доволна от нея. СтаваШе въпрос zа въzпаление. Бих я препоръчала zа горене на ранички, лекуване на инфекции, гинекологични операции и zа следена на беzпроблемна бременност. Но ако имаШ проблем със zабременяването, стерилитет или рискова бременност бих ти препоръчала да потърсиШ някой друг.

За Дионисиева никога не съм чувала.

Дионисиева лично на мен не ми помогна.НАПРОТИВ.Отидох на профилактичен преглед.Предписа ми един куп антибиотици уж за бяло течение.След 2 седмици се оказа,че съм била бременна,а тя не е забелязала......Моля се да не е навредила на бебето ми с ненужните лекарства,който ми препоръча да пия  Sad

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
д-р Иванов , окръжна болница и медицински център св Валентин

# 5
  • Мнения: 455
Моля ви кажете ми добър гинеколог в Пловдив.Предложиха ми Канатова и Дионисиева някакви мнения за тях?!Утре съм ще ходя на преглед ,а все още не съм решила при кой?
Twisted EvilД-р Канатова е много груба.Когато раждах счупи ръчичката на едно бебенце.Ужас!
За Д-р Дионисиева немога да кажа нищо-не я познавам

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Др.Даскалов и Др.Крумов

# 7
  • Мнения: 4 700
Чух, че Кантова била много болна и ако е така вече със сигурност не приема пациенти.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт