Бронховаксом

  • 3 275
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 56
Задравейте,
Искам да питам има ли мами, които са давали на децата си Бринховаксом, доволни ли са от него и това наистина ли е имуностимулатор, защото чух, че било ваксина? Това изписа моят доктор на сина ми, който е на 2год. и 8 месеца и понеже ходим на ясла и боледуваме доста често, ни го изписа да почнем да го пием от август месец 10 дни, 20 почиваме и така общо три месеца, преди да тръгнем септември на градина. Благодаря на всички предварително за оказаната помощ!!! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 099
Не е ваксина.Пием го аз и дъщеря ми,която е на 12.Смятам от септември да го дам и на малкия- 2г.8м.Така се пие по принцип.Ами доволна съм.Аз понеже съм като децата с огромни сливици и често ме боли гърлото,та с него карам по-леко нещата и не стигам до антибиотик.

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Аз съм давала на големия, както и куп други имуностимулатори, но като, че ли за мен ефект от тях няма  Naughty и съм решила повече да не тъпча децата си с такива химии, а да се опитвам да ги храня колкото се може по-пълноценно и да ги водим всяка година на планина и на море. Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 133
Аз съм давала на големия, както и куп други имуностимулатори, но като, че ли за мен ефект от тях няма  Naughty и съм решила повече да не тъпча децата си с такива химии, а да се опитвам да ги храня колкото се може по-пълноценно и да ги водим всяка година на планина и на море. Crossing Arms

 Peace
За първи път му дадох бронховаксон, когато беше на 3 г. и нещо, не успяхме да довършим третия цикъл, защото влязохме в болница с бронхиален спазъм. Втората година - пак същото, но се примолих на джипито да си останем в къщи, защото вече знаех КАК.
На следващата година си казах край и да чукна на глава не сме пили дори антибиотици.
Изкарахме есента и зимата на чайчета от коприва, йодни изпарения и такива подобни.

Иначе съм чувала добри думи за бронховаксона, обаче при нас имаше катастрофален резултат.

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 15:09 от STV

# 5
  • Мнения: 1 883
Давала съм го на каката - две години , но резултата беше - нулев ooooh!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Точно ваксина си е, но срещу бактерий, никакъв имуностимулатор не е. При нас помогна. Зависи какви са причините да боледува детето. Ако го лепва всеки вирус, който се появи, естествено, че няма да помогне Бромховаксом. Но ако страда от чести гнойни ангини например, чиито причинител е бактерия, се предполага, че ще има ефект.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Точно ваксина си е, но срещу бактерий, никакъв имуностимулатор не е. При нас помогна. Зависи какви са причините да боледува детето. Ако го лепва всеки вирус, който се появи, естествено, че няма да помогне Бромховаксом. Но ако страда от чести гнойни ангини например, чиито причинител е бактерия, се предполага, че ще има ефект.
Добре де, щом е ваксина не трябва ли да се пие от здраво дете?! newsm78 На големия са го изписвали и като е бил болен, като подпомагащо средство при пиенето на АБ. #Crazy

# 8
  • столицата
  • Мнения: 3 760
доколкото знам Бромховаксома е швейцарски, а респивакса е бълг еквивалент.Противогрипно е и се пие превантивно. Иначе сме пили имуностимуланти - Мултисаностол, ехинацея, вкл и по една ампула вит С. Май засега най-добър ефект имаше, когато спрях всичко и започнах да давам на дъщеря си  лимонов сок всеки ден, с мед или не.

# 9
  • Мнения: 7 201
Давах мин.година,но пак се разболяваше всеки месец.По-доволна съм от Респивакса-бълг.вариант). Peace

# 10
  • Мнения: 2 070
ТТо4но си е ваксина но противовирусна то в упътването си пише ако не го купувате помолете в аптеката да про4етете листовката там пише това което ви интересува

Общи условия

Активация на акаунт