Добър хомеопат в Хасково или Пловдив?

  • 1 174
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333
Първата хрема придружена с кашлица на сина ми ме накара сериозно да се замисля за лечението с хомеопатия. Моля да ме насочите към добър хомеопат в Хасково или Пловдив без значение класически или боаронов! Благодаря много предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 669
detelini за да не спамя нашата тема ще дам мое лично мнение моята генеколожка Д-р Честименова в град Хасково е хомеопат незнам колко е добра като такъв но ако искаш пиши ми ЛС ще ти дам мобилния и телефон   bouquet

# 2
  • Мнения: 683
Д-р Новакова - 0888526422, работи и със здравната каса в поликлиниката в Смирненски в Пловдив, има и частен кабинет. Тя е педиатър, хомеопат и алерголог.

# 3
detelini за да не спамя нашата тема ще дам мое лично мнение моята генеколожка Д-р Честименова в град Хасково е хомеопат незнам колко е добра като такъв но ако искаш пиши ми ЛС ще ти дам мобилния и телефон   bouquet
Dr 4estimenova e moqta ginekolojka ,sega sum bremenna za vtoro dete!Mnogo sum dovolna ot neq,izpisva bezvredni lekarstva i e mnogo gotin 4ovek!!Mnogo me be6e strah pri purvoto rajdane,no s homeopati4ni lekarstva se 4ustvah spokoina i vsi4ko mina dobre!Gore6to vi q preporu4vam!

Общи условия

Активация на акаунт