как се хранят вашите деца?

  • 424
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте. имам дъщеря на 5 и 16 дни. От близо 2 седмици се захранваме...отначало хапваше по някоя и друга лъжичка, а след това си умиташе цяла купичка и така заменихме обедното хранене, но от 2-3 дни не иска да яде със същата охота - мръщи се, хапва в началото 3-4 лъжици и после рев и стиска уста. не мога да разбера какво се случва и къде сгреших - храната е същата / картов+моркоф+карфиол - пасирани/ за сега по препоръка на педиатъра, детето се е наспало, спокойна е и като започнем да се храним, рев. незнам да настоявам ли, да сменя ли продуктите. Дайте ми съвет има ли и други като нас и какво да правя? Така хубаво се хранехме и незнам какво се случи...

# 1
  • Мнения: 789
Все едно нас виждам, само дето сме по-големи  Simple Smile На обяд хапва няколко лъжички от яденето, после  се мръщи и не иска повече. Ами давам й мляко и хич не се церемоня! А и в жегите повече течности са за предпочитане. Та млякото си е напълно достатъчно, още повече, че не сте много големи.  Само внимавай да не намрази лъжицата, че имаше един период, в който само като я видеше и автоматично се дърпаше. А го има и момента с омръзването - педиатърката ми викаше, че и аз да ям всеки ден пържоли, и аз няма да искам.

Общи условия

Активация на акаунт