Гости

  • 1 449
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
                 В събота ходих на гости. Дадоха ми джапанки, които да обуя за вътре. Аз си ги измих собственоръчно преди да стъпя в тях. Оттогава ме сърби ту дясната ръка (ще давам), ту лявата (ще взимам), ту краката (ще пътувам). Сърби нетърпимо. Какви могат да са причините според вас и какво мога да направя?
                 П.П. Почти изключвам идеята за гъбички, понеже това беше първото, което ми хрумна и се намазах с Екзодерил - кремче и етерично масло от чаено дърво, обаче все така кошмарно сърби.
                 П.П.П. Приемам всякакви догадки, дори откачено звучащи.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моята догадка е, че не харесваш тези хора .
Изпий един сок от морков и портокал, изяж две кайсии и се вземи душ. Сърбежът ще изчезне

# 2
  • Мнения: 2 759
                    Ми... може и да има нещо такова подсъзнателно... Изкарах страхотно, обаче преди време отказвах да имам всякакви контакти с тях близо година. А ще ми се налагат контакти вече. Взех няколко душа. В хола са  Mr. Green. Мерси   bouquet.

# 3
  • Мнения: 4 406
                     Взех няколко душа. В хола са  Mr. Green. Мерси   bouquet.
сега се удари с един от тях  Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 639
Аз пък мисля ,че много ти ходи ника  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 759
Аз пък мисля ,че много ти ходи ника  Laughing
                     Ако това е към мен: мерси  4470. А от бумеранг друг пост не съм и очаквала  Crossing Arms. Ох, моля ви, кажете какво да правя, щото майтапа на страна, много е драматично положението. Не мога да си държа нито чашата за кафе, нито мишката - почесвам си ръцете всеки 15 секунди.
                    Ако все пак някой смята, че това може да е медицински проблем, насочете ме към някакви изследвания, щото засега са само субективни оплакванията. Над 100 пъти си прегледах ръцете, с особено внимание между пръстите и... нищо  ooooh!.

# 6
  • Мнения: 2 196

 Ще им дадеш пари назаем /затова те сърби дясната ръка/.
Ще имаш да взимаш / затова те сърби лявата ръка/.
Накрая ще те пратят у лево,демек да пътуваш /затова пък те сърби кракът/. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 423
Ако нищо не помага,
може и да се гръмнеш.

# 8
  • Мнения: 4 406
                      А от бумеранг друг пост не съм и очаквала  Crossing Arms.
сега Бумеранг те съветва да се вземеш на сериозно и да отидеш на кожен лекар. не е задължително причината за сърбежа да се вижда. Алергия към нещо?

# 9
  • Мнения: 1 172
Може да е алергия от водата или препаратите, с които си измила джапанките, може да е алергия от материала, от който са произведени. Отиди на дерматолог.

# 10
  • Мнения: 4 585



Отиди на кожен лекар да ти изпише мазило против краста, стига си се лигавила.
След два три дни ще ти се появят мънички пъпчици с водниста течност.
Може да няма нищо обжо с чехлите. Лигло, извеза ли си чаршафите?

# 11
  • Мнения: 804
Ето, ти си доказателство за вредата от събуването на обувките когато отиваш на гости.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Краста, алергии, гъбички, нерви...

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650



Отиди на кожен лекар да ти изпише мазило против краста, стига си се лигавила.
След два три дни ще ти се появят мънички пъпчици с водниста течност.
Може да няма нищо обжо с чехлите. Лигло, извеза ли си чаршафите?


 hahaha
И мен ме засърбя ....

# 13
  • Мнения: 1 113
Олеле, ужас! Миналия месец ми гостува една съфорумка и аз й дадох джапанки за терасата. А тя дори не ги изми собственоръчно! Трябва да й пиша за да разбера дали не съм я огъбила  Rolling Eyes

Лигле, започвай с: "Мммм, не ме сърби, не ме сърби!". Самовнушението е голяма работа.



# 14
  • Мнения: 2 759
...Лигло, извеза ли си чаршафите?...
                   Shocked. Моите винаги са били с монограм?!? Бъркаш ме с някого.
                   Бумеранг, като нищо може и да е алергия, имам си една стара, недоизследвана  ooooh!. Възможно ли е обаче да е само по ръцете и краката  newsm78?
                   Миличка Safo, това го практикувам втори ден, ама нали междувременно се чеша и... не помага особено...
                   Бианkа и аз така разсъждавах първоначално, понеже посещението ми беше свързано с бизнес въпроси и пътуване.

Общи условия

Активация на акаунт