Повръщане

  • 919
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Не става въпрос за детето, а за мен.
В събота през нощта повърнах обилно, след като се наядох с пържени картофи. Дали от тях може да се предизвика чак пък такава реакция. След това в корема ми беше ужасно, изгорено, парещо.....В неделя целия ден бях като парцал, боляха ме ставите, нямах никава енергия, нищо. Дали е вирус или отравяне, от едни картофи????
Днес съм все още отвеяна и без грам сила.

# 1
  • Мнения: 822
Синът ми в момента повръща, има и разтройство. Лекарката каза, че е вирусен гастрит. Много е отпаднал и му е много зле. Сега ще му давам едни прахчета Хидрати алфа.

# 2
  • Мнения: 490
И аз си мисля, че е вирусния гастрит.
Преди седмица някъде ми се случи, предната вечер бях яла спагети/но е сигурно че не е от тях/. През деня ми беше адски зле, на следващия ден бях още отвеяна, както казваш, но се оправях, даже имах апетит.
Предишното лято по това време бях бременна и пак изкарах този вирус, с тази разлика, че се съдрах от повръщане /мислех че и бебето и вътрешностите ми ще изкочат/, но тогава се оправих моментално от някакви соли от аптеката, вече не помня какви бяха, но избиха вируса.

Ако искаш иди до аптеката и питай за солите, абсолютно безвредни са.
Утре да си шен Hug

# 3
  • Мнения: 1 930
И аз се чудя: да са нитратни картофите, да е кофти мазнината за пържене, ама и такава отпадналост.....Само да не се метне гадината на детето #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт