Температура, разтройство ...

  • 967
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Не знам как да озаглавя темата си, но въпроса ми е горе-долу следния -  малкия (9 1/2 м.) от вчера има разстройство, а днес и температура той може и вчера да я е имал, но не я бях мерила.За разстройството си мисля, че може и да е от морската вода, защото в неделя малко прекалихме с къпането и може да е изстинал, но днес тази температура ме притесни и го заведох на доктор.Тя каза, че най-вероятно е от зъбите ( все още нямаме), направи му пълен преглед и нищо - той вече и не е акал от 2ч. на обяд, но пък температурата не пада - давах му Панадол, но тази вечер преди да заспи беше 38,2 пак му дадох Панадол и му слагам оцет на челото та въпроса ми е - може ли наистина да са зъби?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
За мен е вирус. От зъби такава Т не се вдига или е еднократна и спада. Щом я поддържа, значи е вирусче.

# 2
За мен е вирус. От зъби такава Т не се вдига или е еднократна и спада. Щом я поддържа, значи е вирусче.
И моето мнение е такова. Не може толкова висока температура от зъби. Странно е мнението на педиатъра, отивайте отново. При много висока температура, която не мога да сваля с панадол или нурофен, може да се даде малко Нехаlgin. Но по- добре консултация с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт